Získaj titul Miss Prešov!

Metropola Šariša bola viackrát dejiskom rôznych malých súťaží krásy, chýbala jej však dominantná Miss Prešov. Kastingy začínajú tento týždeň a veľké finále sa uskutoční 10.augusta na prešovskom Amfiteátri.

Dievčatá, ktoré sa chcú stať Miss Prešov, sa môžu zúčastniť kastingov 18.júla v bratislavskom City Hotel Bratislava alebo 20.júla v tanečnom klube Čierny Orol v Prešove. Podmienkou je vek 15-30 rokov a výška 170cm. Dievčatá si majú so sebou priniesť spoločenské šaty, plavky a vlastný photo book, ak už nejaký nafotili.

Na základe kastingov bude vybraných desať finalistiek, ktoré zabojujú nielen o titul Miss Prešov, ale aj o titul I. a II. Vicemiss. Okrem toho budú vyhlásené víťazky v kategórii Miss Prešov Sympatia a Miss Prešov Internet, za ktorú budú môcť čitatelia hlasovať na www.feminity.sk od budúceho týždňa.

Víťazky získajú hodnotné ceny. Návštevníci sa môžu tešiť na promenádu v plavkách, spoločenských šatách a na voľnú disciplínu. Program bude moderovať ostrieľaná trojica Michal Hudák, Štefan Skrúcaný a Marián Čekovský. Počas programu sa predstavia hudobné skupiny Paranoid a Iné Kafe.

Lístky na podujatie stoja 5,- Eur v sieti Ticketportal. Viac informácií nájdete na www.facebook.com/misspresov

Miss Presov 2012.jpg

Zdroj: Edo Kopček
Publikoval: Redakcia GREGI.NET