Vytvořili vlastní dimenzi, aby zasadili flowers of evil.

Ulver jsou úkaz. Formace vedená charismatickým hlasem Kristoffera Rygga ani ve třetí dekádě svých experimentů ještě neprobrázdila všechny hudební perspektivy. Původně blackmetalová kapela odskočivší si k akustickému albu zakotvenému v lidovém folku skončila jako těleso ustájené u House of Mythology, nezávislého britského labelu specializujícího se na hudbu bořící hranice mezi žánry. 

Uctívaní Noři transformovaní ve vizionářské těleso schopné pracovat s jakoukoli hudební látkou, ať jde o ambient, elektroniku, synthpop nebo soundtrackovou hudbu, jsou tak nakonec stájovými kolegy např. divno-folkařů Current 93, experimentujícího jazzmana Stiana Westerhuse, nebo hlasitých avantgardistů Zu. Bývalí fanoušci by je tak za jejich hudební proměny vykázali z „ráje“, ale jak Vlci zaseli, tak sklízí… a geneze tentokrát přinese plody zkaženosti.

Vlci (Ulver) v lidské mytologii a kultuře mají prominentní postavení. Nejinak tomu je posledních 20 let, kdy kreativně ustálený soubor svým každým krokem vzbudí ohromný zájem médií a bouřlivý ohlas v řadách fanoušků, což platí i pro jejich živé performance. Tato komplexně promyšlená představení očarovávají všechny smysly a příležitostí pro takto povznášející a nezapomenutelné zážitky tolik není. Vždyť v Praze se Ulver objevili šest let.

S novou show a novým setem se Ulver do Evropy vrací na 15 zastávek. Kdo zmeškal svůj vlak vidět výjimečné Nory v akci, bude mít příležitost 7. května v pražské Akropolis.

singl 2020: https://youtu.be/a8QwxdF_oMQ
live: https://youtu.be/zDiYso6TveQ
vizualizer: https://youtu.be/I_tR3H1BHic
video: https://youtu.be/LZidTB3vP48
The Assassination of Julius Caesar: https://youtu.be/QTVzllTJ1CA?list=PL1UhiOE60JL-7AiRtBcCGo71402Kmj4Qp
Drone Actvity: https://youtu.be/0vh-pcnuzuo
Blood Inside: https://youtu.be/3bb6yvlkT9M
Shadows of The Sun: https://youtu.be/YSwIahX6t6I
Perdition City: https://youtu.be/AUQpHPPbdCI
The Marriage Of Heaven And Hell: https://youtu.be/PlrW9SUCINo
 

Předprodej viz výše, dále pak v síti Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru.

Zdroj: Obscure Promotion