THERAPY SESSIONS CZECH REPUBLIC VOL. XIII.

Potřebujete terapii!!! 13. ročník světoznámé párty zaměřené na temný a tvrdý drum&bass se uskuteční v pátek 15. listopadu v Českých Budějovicích v prostorách KD Vltava.

Letos jsme pro vás sestavili jedinečný lineup se čtyřmi zahraničními headlinery! Tři z nich (legendární americký producent, balkánský řezník a zabiják z Ruska) se na TS CZ objeví poprvé a čtvrtým je již dobře známý a osvědčený terapeut. Víc vám zatím neprozradíme! Zarezervujte si datum na drum&bassový výlet do pekla!  Více na www.therapysessions.cz!

You need Therapy!!! 13th edition of the world renowned dark and hard drum&bass event will take place on Friday 15thNovember in České Budějovice, Czech Republic at the KD Vltava venue. This year we’ve put together a unique lineup with four international headliners! Three of them (legendary producer from the USA, butcher from the Balkans and killer from Russia) will appear at TS CZ for the first time and the fourth one is a well-known and tested therapist. Stay tuned for more info! Reserve the date for a drum&bass trip to hell! Find out more at www.therapysessions.cz!

Zdroj: TS