Tak toto ste ešte nepočuli! V 3 pódiách zaznie I Love Rock ‚n‘ Roll od Joan Jett v popovo-rockovom šate s nádychom folklóru!

Kristína, King Shaolin a Veronika Rabada. Opäť mimoriadne netradičná zmes žánrov a na konci jam session na pesničku Joan Jett! Hudobníci v 3 pódiách opäť prekvapia. Všetci vystupujúci si pochvaľujú atmosféru, ktorá na pľaci pri nakrúcaní vládla a veria, že ju budú cítiť aj diváci cez televízne obrazovky.  Pozrite si to už tento piatok 13.11. na Jednotke od 22.50.

Kvalitná popová speváčka Kristína, stále populárnejší live-power popový King Shaolin a alternatívna Veronika Rabada.Kde inde sa takíto rozdielni hudobníci môžu stretnúť ako v relácii 3 pódiá?

„Som veľmi rád, že vznikla takáto relácia, ktorá divákom prináša aktuálny prehľad hudobnej scény všetkých žánrov a mieša veľmi pestro vždy tri formácie v jednej časti. Sám som jej sledovaním nielen spoznal množstvo interpretov v inej rovine, ale aj som si mohol vychutnať ako vyzerá ich koncert. My zahráme skladbu, ktorou  sme sa etablovali a na základe ktorej nás ľudia spoznávali od roku 2014 a síce pesničku Friend. Ostatné nechám na moment prekvapenia,“ povedal trochu tajomne Michal Neffe z King Shaolin.

Speváčka Kristína s nádherným hlasom zaspieva svoje známe hity Horehronie a Mať srdce a do vianočnej nálady nás dostane pesničkou Na bieleho koňa.

„Na nakrúcanie som sa veľmi tešila a tentokrát som mala ešte intenzívnejší pocit, keďže vieme akým obdobím teraz hudobná sféra prechádza. Myslím si, že aj keď sme tam nemali publikum, tak sme si tú náladu dokázali navodiť. Cítila som sa veľmi príjemne a Peter Bič, ktorý túto reláciu moderátorský viedol, vytváral v rozhovoroch svojimi otázkami a muzikantskými vsuvkami výbornú hudobnú atmosféru. Na záver celej relácie sme si spoločne zaimprovizovali a zaspievali známu zahraničnú hitovku I Love Rock ‚n‘ Roll od Joan Jett,“ prezradila Kristína Peláková.

Veronika Rabada zas zastupovala folklór, respektíve pop s inšpiráciou vo folklóre.

„Zahráme moju obľúbenú pieseň Husičky a tiež temperamentnú rómsku ľudovku Listom jabloní, do ktorej nám prispel sólom skvelý gitarista, moderátor relácie Peťo Bič. Poslednú pieseň zahráme slovensko-srbskú pesničku Ten môj drahý a zaznie aj ukážka môjho posledného singlu s Martinom Kavuličom Radosť mám. 3 pódiá sú podľa mňa skvelý nápad, za ktorým je kopec ľudí a práce,“ uzatvára Veronika Rabada.

Všetko podstatné o relácii 3 pódiá, ktorú moderuje Peter Bič, nájdete na Facebooku a Instagrame relácie.

Celé epizódy si môžete kedykoľvek pozrieť v Archíve RTVS:
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/16414/245170

Zdroj: RTVS
Foto: Dominika Kentošová