Súťaž pre mladé kapely Tootoot Top Fan Band 2016 Vám otvorí brány do sveta hudby!

Je tu šanca pre mladé kapely, ktoré majú radi výzvy a chcú zabojovať o prestížne ocenenie Tootoot Top Fan Band 2016! Prihlás svoju kapelu do celoslovenskej súťaže, v ktorej získaš prestížne ocenenie Tootoot Top Fan Band 2016 a staneš sa tak kapelou roka na najväčšej hudobnej sieti.

Prihlasovanie do súťaže sa začína 15. júla 2016 a končí 30. júla 2016. Kapely sa môžu prihlasovať bez štýlového obmedzenia ,veku alebo doby vzniku kapely. Každá kapela má šancu, pretože za ňu budú hlasovať práve jej fanúšikovia!

top fan band 1

Veľké hlasovanie sa začne už 1. augusta 2016 na Tootoot profile bratislavského Flame Music Baru, kde víťazná kapela dňa 10.9.2016 odohrá svoj koncert. Každá kapela dostane svoj jedinečný link, ktorý bude zdielať na svojich sociálnych sieťach a získavať tak na svojom Tootoot profile čo najviac hlasov za koncert vo Flame Music Bare.

Víťazov vyberieme v dvoch špeciálnych kategóriách: 

  • Top Fan Band 2016 – víťazná kapela s TOP publikom na základe hlasovania fanúšikov
  • Talent Roka – kapela, ktorú vyberie odborná porota ako nádejný talent roka 2016

Prihlasovanie:

Kapela, ktorá sa chce prihlásiť do súťaže Tootoot Top Fan Band 2016 si musí najskôr vytvoriť zadarmo svoj profil na Tootoot ( zaregistrovať sa ). Po tomto kroku kapela vyplní formulár, ktorý nájdete priamo na stránkach súťaže https://about.tootoot.co/sutaz/tootoot-top-fan-band-2016/.

Dve víťazné kapely získajú na svoj Tootoot profil ocenenie Tootoot Top Fan Band 2016 a spolu s tým exkluzívny koncert vo Flame Music Bare, ktorý bude propagovaný v rámci partnerských portálov MUSIC ZONEWe Love Guitar a ďalších mediálnych partnerov. Kapela tiež získa profesionálne fotografie a záznam z koncertu od portálu We Love Guitar.

Hudobný portál MUSIC ZONE zároveň venuje kapele reklamnú kampaň na jeden mesiac v hodnote 500 EUR priamo na stránkach MUSIC ZONE.

Zdroj: MUSIC ZONE