Speváčka LeRa sa pripravuje na Majstrovstvá sveta v kickboxe W5!

Slovenská speváčka LeRa sa pripravuje na Majstrovstvá sveta W5! Nebude však bojovať, ale spievať hymnu! Naživo ju predvedie na bojovej šou roka už 16. marca 2013 v Bratislave! Na Majstrovstvá sveta do Incheba Expo Arény sa teší natoľko, že si s bojovníkmi vopred vyskúšala niektoré kickboxerské údery.

V Bratislave sa chystá bojová šou roka. O titul majstra sveta budú v Incheba Expo Aréne bojovať aj Slováci Vladimír „Dracula“ Moravčík a Vladimír „Terminátor“ Konský. Bojovníci z 11-ich krajín budú zápasiť o dva opasky svetového šampióna vo verzii W5 a jeden interkontinentálny! Na Majstrovstvách sveta sa predvedie aj slovenská speváčka LeRa. Nebude však bojovať, ale spievať hymnu!

„S kapelou zahráme šesť rockových peciek a už sa veľmi tešíme. K tomuto športu tvrdá muzika nepochybne patrí. Spoločne so športovcami vytvoríme akčný a dynamický večer. Pripravujeme aj náš aranžmán hymny W5-fighter, ktorú pôvodne napísali ruskí rockeri. Odznie niekoľko nových skladieb a samozrejme aj overené songy z debutového albumu “Tebe a mne.” Plánuje speváčka Lenka LeRa Salmanová.

31-ročná speváčka sa na na Majstrovstvá sveta teší natoľko, že si s bojovníkmi vopred vyskúšala niektoré kickboxerské údery.

„K športu mám odmalička prudko pozitívny vzťah. Vždy ma viac fascinovali športy, ktoré sú všeobecne považované skôr za mužskú doménu, ako hokej a futbal. Kickbox som si aj vyskúšala, absolvovala som pár tréningov. Čím ďalej, tým viac prichádzam bojovým umeniam na chuť. Ako malá som si samu seba predstavovala ako nástupkyňu Lindy Veszprémi…“ Priznáva sa so smiechom LeRa.

Muzikálová speváčka a rockerka si medzi jednotlivými pesničkami vychutná súboje bojovníkov a skvelú atmosféru šou. Fandiť bude našim slovenským esám. Najmä Rudovi „Roninovi“ Ďuricovi, s ktorým sa už zoči-voči stretla. LeRa sa teší aj na ukážky bojových umení Kurilla Budokan – tradičné aikido a daito-ryu aikijuijitsu. Akciu bude vysielať v priamom prenose ruská televízia Boec  https://www.boets.ru/ Vstupenky sa predávajú v sieti Ticketportal a na www.ticketportal.sk.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Boris Nemeth