Resistor Sound Sessions ukazují dvě tváře Beps’n’Johnnies.

Resistor Sound Sessions se letos blíží pomalu ke konci. Ve své předposlední epizodě představují kapelu Beps’n’Johnnies a odkrývají její dvě tváře.

“Beps’n’Johnnies jsou kapela mnoha tváří a duší, rock’n’rollové i snové. Svoje publikum okouzlují hlučným garážovým zvukem i rozvážným hlasem Barbory Beps Pokorné. Od nahé, intimní zpovědi vás dostanou až k epické zdi hluku, a přitom svoji cestu sjednotí do obdivuhodného celku. Zase jeden z drahokamů vytěžených z hlubin Moravy. .” (anotace k Resistor Sound Session).

Společně s Resistor Sound Session vydávají Beps’n’Johnnies další singl k jejich nadcházející stejnojmenné desce, Bare Bones, která vyjde na začátku příštího roku pod hlavičkou Full Moon Forum. Hluboké. Intimní. Obnažené až na kost. Bare Bones.

Druhá tvář Beps’n’Johnnies, hlučnější, temnější, odtajní Resistor Sound Sessions už 12.11. a z Kabinetu Múz si odskočí do Dresden.

Projekt Resistor Sessions vznikl za podpory Státního fondu kultury České republiky, Fair Price Music, Kabinet Múz a Smile Music.

Resistor Sound Sessions

Resistor Sound Sessions je projekt, který vznikl ve spolupráci hudebního portálu pro nezávislé umělce a vydavatelství, Fair Price Music, společně s brněnským klubem Kabinet Múz, Full Moon Magazínem a místními kreativními lidmi za podpory Státního fondu kultury České republiky. Tato série live sessions má za cíl šířit alternativní českou hudbu u nás i v zahraničí.

Beps’n’Johnnies
Bandcamp: https://bepsnjohnnies.bandcamp.com
Fair Price Music: https://bespnjohnnies.fairpricemusic.com
Spotify: https://open.spotify.com/artist/1myLs9IToBKOMHFcMzd2k5
Facebook: https://www.facebook.com/bepsnjohnnies/
Instagram: https://www.instagram.com/bepsnjohnnies/

Zdroj: TS