POSLEDNÉ INFORMÁCIE PRE TRANSMISSION FESTIVAL 2021.

Finálne prípravy veľkolepej show Transmission Festivalu „Behind the Mask“ práve vrcholia. Už sa nemôžeme dočkať, kedy sa konečne po takmer dvojročnej prestávke uvidíme! Prinášame vám všetky dôležité informácie, vďaka ktorým si užijete ničím nerušenú noc.

BEZPEČNOSŤ NÁVŠTĚVNÍKOV

Bezpečnosť našich fanúšikov a návštevníkov bola, je a vždy bude na prvom mieste. Pri vstupe do haly prebieha bezpečnostná kontrola prostredníctvom bezpečnostných rámov a RTG zariadení. Zaistenie bezpečnosti objektu O2 areny je detailne riešené Smernicou bezpečnosti O2 areny. Pred každou akciou je tiež informovaná aj Polícia ČR, ktorá sa riadi zákonom a jej jednotky sú v týchto dňoch v plnom nasadení, aby zaistili bezpečnosť všetkých konaných i plánovaných akcií v O2 arene. Transmission Festival upozorňuje na nulovú toleranciu drog! Zachytení návštevníci, ktorí pri sebe budú mať drogy, budú odovzdaní do rúk polície.

COVID BEZPEČNOST

Pre vstup do O2 areny na Transmission Prague 2021 sa okrem platnej vstupenky musíte preukázať jedným z nasledujúcich:
1. Dokončeným očkovaním – 14 dní po aplikácii poslednej dávky (iba vakcíny registrované EMA – Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, Moderna, Johnson & Johnson) ALEBO
2. Prekonaním ochorenia covid-19 v uplynulých 180 dňoch (Covid/Green pass s QR kódom) ALEBO
3. Výsledkom negatívneho PCR testu nie staršieho než 7 dní ALEBO
4. Výsledkom negatívneho AG testu nie staršieho než 3 dni.

Pred vstupom na akciu budeme skenovať QR KÓD vo vašej aplikácii GREEN PASS (TEČKA pre Česko) alebo na vašom papierovom certifikáte o očkovaní, prekonaní ochorenia alebo negatívnom výsledku PCR/AG testu.

Mimo konzumácie nápojov a jedla je nutné mať na sebe respirátor FFP2 alebo nano rúško. Taktiež vás žiadame o dodržiavanie hygienických pravidiel a o dodržanie rozostupov všade tam, kde je to možné. Všetky aktuálne platné opatrenia nájdete tu.

TESTOVANIE

V Prahe je zriadených množstvo testovacích centier, kde je možné sa otestovať. Vybrať si môžete TU. Na mieste bude od 18:00 tiež zriadené menšie odberné miesto pri vchode č. 2, ktoré bude možné využiť zdarma s českým verejným zdravotným poistením, pokiaľ človek nebol testovaný v posledných 7 dňoch. Pre samoplatcov bude cena 200 Kč (alebo 10€). Je lepšie si termín rezervovať vopred, aby ste nestrácali čas s byrokraciou.  

PRE-PARTY V PIATOK 10. 9. 2021 V EPICU

Transmission víkend štartuje už v piatok večer, a to oficiálnou pre-party v najmodernejšom pražskom klube Epic (Revoluční 3, Praha 1). Regular vstupenky kúpite TU, VIP sekcia je už vypredaná. Tešíme sa na vás!

TIMETABLE PRE-PARTY

22:00 | D3light (Warm up)
23:30 | Nifra
01:00 | Jorn Van Deynhoven
02:30 | Avao
03:45 | Alessandra Roncone
05:00 | KONIEC

OTVORENIE O2 ARENY

Brány O2 areny sa otvoria v sobotu 12.10. o 20:00. Transmission Festival končí o 6:00.

ŽÚRUJTE ZODPOVEDNE

1. Dbajte na dodržiavanie aktuálne platných mimoriadnych opatrení a hygienických pravidiel.
2. Starajte sa o svojich priateľov a ľudí okolo seba.
3. Vyhľadajte prvú pomoc, ak sa vy alebo niekto z vašich priateľov necíti byť v poriadku. (viď mapa, kde sa nachádza zdravotnícka služba)
4. Dodržiavajte pitný režim a nezabúdajte jesť.
5. Nepreháňajte to, všetci majú svoje limity, buďte zodpovední.
6. Zvoľnite tempo a robte si prestávky od tancovania.
7. Cestujte domov s priateľmi bezpečne, použite verejnú dopravu.

VSTUPY

Hlavný vchod pre držiteľov základných vstupeniek nájdete na severnej strane (od metra). Bude taktiež možné použiť vchod z južnej strany (od zastávky električky) vchod č. 18. Držitelia GOLDFINGERS VIP vstupeniek majú prístup do O2 areny cez vstup č. 1 na severnej strane. Držitelia GOLDEN TICKETU sa dovnútra dostanú cez vstup č. 9 na severnej strane. Viď Mapa.

VSTUPENKY

Všetky vstupenky zakúpené na pôvodný dátum 24.10.2020 zostávajú automaticky v platnosti bez nutnosti výmeny. K dispozícii na pokladniach spoločností Ticketportal a Ticketmaster budú regular vstupenky za cenu 1690 Kč (65€). Aby ste predišli neskorším nedorozumeniam, odporúčame vyhnúť sa kúpe vstupeniek mimo oficiálnych zdrojov. V obehu sú falošné vstupenky. Nepreberáme zodpovednosť za vstupenky, ktoré boli zakúpené mimo našej oficiálnej ticketingovej siete. Majiteľom e-ticketov odporúčame vytlačiť vstupenky, aby predišli technickým problémom pri skenovaní kódu z telefónu.

PAYLOGIC VOUCHER

Vouchery od Paylogicu sa po prvý raz nemusia vymieňať. Ich majitelia vstupenky už majú vo svojich mailových schránkach. V prípade, že vám email so vstupenkou neprišiel, obráťte sa prosím na našich členov tímu, ktorých nájdete pri vchode č. 31.

GOLDEN TICKETY

Majitelia GOLDEN TICKETOV používajú na vstup vchod č. 9. Vstupenka GOLDEN TICKET im umožní použiť eskalátory vo vnútri O2 areny, ktorými sa dostanú do klubového poschodia. Viď Mapa. Vstupenku je potrebné mať neustále pri sebe kvôli prípadnému používaniu eskalátorov do klubového poschodia. Golden ticket oprávňuje na vstup na klubové poschodie, na tanečnú plochu haly a na priľahlé tribúny.

DRŽITELIA TRANSMISSION TETOVANIA

Pokiaľ máte registrované Transmission tetovanie, dostanete svoju vstupenku na vchode č. 31 po predložení občianskeho preukazu a kontrole pravosti tetovania. Vchod č. 31 bude pre vyzdvihnutie vstupeniek k dispozícii od 19:30 do 22:00.Vstup do O2 areny je povolený od 20:00. Lístok dostanú iba držitelia tetovania, ktorí boli registrovaní pred 3.3.2019.

FOTOGRAFOVIA A PRESS AKREDITOVANÍ

Fotografovia a mediálni partneri nájdu svoje akreditácie na vchode č. 31. Po kontrole totožnosti budú partnerom vydané akreditačné karty, s ktorými môžete vstupovať do O2 areny cez vchod číslo 31, ktorý je otvorený od 20:00. Akreditácie je možné si vyzdvihnúť do 0:00. Žiadosti o akreditácie boli uzavreté.

E-LOCKERY & POWER BANKY

Jako vždy, aj tento rok namiesto klasickej šatne zriaďujeme stanovisko e-lockerov na 4. poschodí, ktoré sú dostupné v predpredaji za 8,50€ + poplatok do štvrtka 9. 9. 2021 tu: bit.ly/Elockers-TMPRG21. Skrinku je možné zakúpiť online E-lockery bude možné kúpiť aj na mieste za cenu 10€ (možná aj platba kartou), ale vedzte, že je ich iba limitovaný počet, preto ich odporúčame kúpiť vopred.

Dostanete sa k nim cez eskalátory v severnom foyer. Výhodou e-lockeru je, že sa oň môžete podeliť so svojimi priateľmi vďaka väčšej kapacite a systému s pin kódom. Do svojej skrinky máte prístup po celú noc.

Novinkou, ktorú nájdete na 4. poschodí je požičovňa power bánk. Cena za požičanie power banky je 60 Kč s vratnou zálohou 340 Kč.

VIP & GOLDEN TICKET ŠATŇA

Šatňa je pre držiteľov VIP vstupeniek zadarmo. Šatňa bude umiestnená pred vstupom na GOLDFINGERS VIP terasu. Držitelia Golden ticketov majú k dispozícii šatňu zdarma na klubovom poschodí.

NADROZMERNÁ BATOŽINA

Ak so sebou nesiete niečo, čo sa vám do lockeru nezmestí príp. to patrí medzi zakázané predmety, môžete si to uschovať v Úschovni O2 areny, ktorá sa nachádza pred ňou. Funguje od 19:30 do max. 6:30.

STRATY A NÁLEZY

Straty a nálezy budú po celú dobu akcie na info stánku. Viď Mapa.

PLATBY V O2 ARENE

V O2 aréne sú aktuálne preferované platby kartou. Prijímajú sa taktiež hotovostné platby v CZK a EUR. V O2 arene už NIE JE k dispozícii bankomat.

TRANSMISSION OBLEČENIE A DOPLNKY

Veľký stánok s Transmission Merchandise nájdete po vstupe v severnom foyer za info stánkom. Viď Mapa. K dispozícii budú: Transmission tričká, čapice, okuliare, vlajky, štuple do uší a iné. Pozrite si aktuálnu kolekciu na www.transmission.events/shop.

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Transmission je k dispozícii aj v mobile a to prostredníctvom aplikácie WOOV, ktorá vám umožní spojiť sa so svojimi priateľmi, sledovať časový rozvrh DJs alebo dostávať aktuálne upozornenia. Sťahujte tu: www.woov.com/TMPRG2

HLADINA HLUKU

Hladina hluku sa na akcii pohybuje medzi 102 a 105 decibelmi. Odporúčame použitie ochranných štupľov do uší, aby ste chránili svoj sluch. Štuple je možné zakúpiť v stánku Transmission Merchandise.

MINIMÁLNY VEK

Minimálny vek pre vstup na Transmission je 18 rokov. Viac informácií nájdete v návštevnom poriadku O2 areny.

TOALETY

O2 arena ponúka dostatok toaliet, ktoré sú k dispozícii zadarmo. Pre VIP hostí sú k dispozícii tiež VIP toalety, ktoré sa nachádzajú na západnej strane neďaleko GOLDFINGERS VIP terasy.

PARKOVANIE

Na parkovanie môžete využiť parkovisko, ktoré sa nachádza v bezprostrednej vzdialenosti O2 areny. Starostlivo si prečítajte informácie o parkovaní.

TAXI

V priebehu celej noci budú pred O2 arenou stáť automobily taxislužby. Nájdete ich neďaleko hlavného vchodu na ulici Ocelářská.

VEREJNÁ DOPRAVA

O2 arena sa nachádza na ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedľa O2 areny je stanica metra „Českomoravská” (žltá linka B), z ktorej vystúpite a rovno vojdete vchodmi na severnej strane. Na zastávke „Českomoravská“ končia aj autobusy 151, 152 a 375. Električkou sa môžete dopraviť na zastávku „Multiaréna Praha“ (linky 8, 25 a nočná linka 92) a vojsť do O2 areny cez južný vstup. Vlaková stanica „Praha – Libeň“ sa nachádza v pešej vzdialenosti od haly. Odporúčame použiť vchod z južnej strany. Viac info o doprave do a z O2 areny nájdete tu.

FOTKY A VIDEO

Aby ste si mohli zvečniť všetky špeciálne okamihy na Transmission, je možné so sebou vziať mobilné telefóny, kompaktné digitálne fotoaparáty a GoPro kamery. Profesionálne fotoaparáty (s výmennými objektívmi) a videokamery smú používať iba špeciálne akreditovaní návštevníci. Akreditácie sú pre tohtoročnú edíciu už uzavreté.

ZÁKAZ FAJČENIA

V celom vnútornom priestore O2 areny je zakázané fajčenie, vrátane elektronických cigariet. Viac informácií TU. Fajčiť sa smie iba vonku vo vyhradenom priestore pred O2 arenou. Von z O2 areny a späť sa dostanete cez vchod / východ č. 30.

NIE JE POVOLENÉ!

Do O2 areny je zakázané vnášať: vlastné jedlo a pitie, drogy (všetky), sklo, aerosólové rozprašovače, laserové ukazovadlá, tyče, tzv. selfie tyče a teleskopické tyče, plechovky, plastové / PET fľaše, ostré predmety a akýkoľvek iný predmet, ktorý by mohol ohrozovať bezpečnosť návštevníkov akcie. Oblečenie alebo iné viditeľné fyzické znaky na vzhľade, ktoré vyjadrujú explicitne politické, sociálne hnutia a skupiny, sú zakázané. Transmission Festival nevyžaduje žiaden povinný dress code, ale zdvorilo vás žiadame, aby ste nenarúšali pohodlie ostatných na akcii, vyzlečením trička.

SOCIÁLNE SIETE

Celé dianie pred akciou, počas akcie a po akcii môžete tiež sledovať prostredníctvom nasledujúcich kanálov: TwitchYoutube – Facebook – Twitter. Nezabudnite komentovať s hashtagom #TMPRG21

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V prípade, že máte nejaké otázky, pozrite sa najprv do sekcie ČASTÉ OTÁZKY na našom webe, alebo nám zašlite e-mail na adresu info@unitedmusic.cz či správu na facebookovej stránke Transmission Festival.

TIMETABLE

20:00 | OTVORENIE HALY
20:00 | ProggyBoy (Warm up)
21:00 | Tribute to Thomas Coastline (Special mix)
21:15 | Rodg
22:30 | Jorn Van Deynhoven
23:45 | Gareth Emery
01:00 | Paul Van Dyk
02:15 | Markus Schulz (Rabbit Hole set)
03:30 | Aly & Fila
04:45 | Whiteno1se
06:00 | KONIEC

Príďte do O2 areny včas, aby vám neunikol začiatok show

PRAJEME VÁM, ABY PRE VÁS BOLA TOHTOROČNÁ EDÍCIA TRANSMISSION FESTIVALU
PO DLHEJ DOBE PRVÝM SKVELÝM ZÁŽITKOM VEĽKÉHO FORMÁTU!

Zdroj: Transmission