POOL TOOL: Ďalšie mená – Nifra a Lixx!

14.júl sa rýchlo blíži, a tak nastal čas po B-Complexovi a Schimekovi odkryť ďalších dvoch djs. Tým prvým plníme opäť vaše volania po trance music, ktorý si postupne na POOL TOOL získal veľkú základňu fans.

Nifra


Šarm a pôvab zaplaví Main Stage, keď sa za mix postaví Nifra, tohtoročná reprezentantka trancu na POOL TOOL. Na Slovensku to dotiahla na najvyššiu úroveň a známou začína byť aj za hranicami. Jej debut Ready bol podpísaný na sublabely jedného z najlepších trancových labelov Armada music – Coldharbour recordings. Pod záštitou samotnej holandskej Armady, vychádza jej druhý originálny singel s názvom Complicated life. Jej tracky dnes supportujú mená ako Tiesto, Markus Schulz,Marcus Schossow, Ronald van Geldere alebo Sander Van Doorn. Počuť ste ju mohli aj na U nás dostáva prime, a tak sa môžete tešiť po polnoci na záplavu trancových rytmov a prechádzku euforickým rajom. 
Druhým dnešným menom, ktorým posilňujeme DNB stage je dvojnásobným držiteľ ocenenia ‘Najlepší slovenský DJ roku’ v ankete Slovak Drum&Bass Awards (2008/2009), ktorý sa na scéne pohybuje už viac ako 10 rokov a aktívne pracoval na rôznych projektoch spojených so svetom hudby. LIXX, ktorý popri hudbe pracuje aj ako redaktor a spolupracuje s portálom dnb.sk je najmä autorom a moderátorom pravidelnej drum&bassovej show SIGNAll_FM na Rádiu_FM. U nás bude rozpaľovať DNB floor a pripravovať pôdu, aby po ňom pokračoval v rozbehnutom vlaku už spomínaný B-Complex. 
LIXX
 
Toľko z line upu na dnes, včera sme spustili predpredaj v sieti Ticketportal, kde si môžete zakúpiť vstupenky v limitovanom počte 500ks za cenu 6,90 EUR. Nové info prinesieme už začiatkom nasledujúceho týždňa, stay tuned!

Pool Tool
Zdroj: POOL TOOL crew 
Publikoval: Redakcia GREGI.NET