TEN SPRÁVNY ADRENALÍN PRE TENTO ROK: RED BULL 400.

POĎTE SI ODBEHNÚŤ SVOJICH NAJŤAŽŠÍCH 400 METROV NA LEGENDÁRNY SKOKANSKÝ MOSTÍK VO VYSOKÝCH TATRÁCH. 

Filip Nagy – Red Bull Media House (1)

Jeden deň. Jeden mostík. Jeden extrémny beh s cieľom v nadmorskej výške 1346 metrov. Red Bull 400 sa 22.  augusta  2020 postará o váš zvýšený tep. Ten dokáže na týchto pretekoch vyskočiť zo  70 úderov za minútu až na 200!

Filip Nagy – Red Bull Media House (2)

Bežecká trať v dĺžke štyroch futbalových ihrísk na prvý pohľad neznie ako náročná výzva. Keď si však predstavíte výbeh do strmého kopca, ktorý predstavuje 40-poschodovú budovu, tak to vám zásadne zmení pohľad na tieto preteky. Nevyužívaný skokanský mostík na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách si opäť na jeden deň pripomenie časy svojej najväčšej slávy a Slovensko sa už po tretíkrát stane súčasťou svetovej série. Red Bull 400 tento rok hosťuje iba pár krajín, medzi ktorými je napríklad aj Poľsko, Fínsko, Kazachstan či Južná Kórea.

Peter Kovac – Red Bull Media House (1)

Ak sa tešíte na bežeckú výzvu tohto leta a chcete si poistiť svoje miesto na štarte, tak určite sledujte web redbull.sk/400, kde nájdete odpovede na všetky vaše otázky. A pokiaľ sa už týchto pretekov naozaj neviete dočkať a chcete byť medzi prvými, ktorým pošleme informáciu u spustení registrácie 24 hodín vopred, tak vyplňte formulár na webe redbull.sk.

Peter Kovac – Red Bull Media House (2)

Či už sa rozhodnete pre individuálnu kategóriu, alebo vytvoríte s partiou štafetový tím, tešiť sa môžete na ikonickú slovenskú lokalitu a športový zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Vyťahujte diáre, zapisujte 22. august  2020, nastavujete budíky a začnite trénovať. Red Bull 400 preverí toto leto  vaše odhodlanie a odmení vás za to tým najlepším výhľadom na Štrbské Pleso.

FACEBOOK EVENT | @REDBULLSK | #REDBULL400

Zdroj: Red Bull