Na Bratislava Guitar Night sa predstavia Simon Wahl (DE) a soYmartino (SK).

Pravidelné Gitarové nocy Vám prinášajú svetových gitarových virtuózov. Ani v ďalšom pokračovaní tomu nebude inak.  Hlavným hosťom večera bude pozoruhodný gitarista z Bonnu – majster melódií – SIMON WAHL!

Melodický, hravý, romantický, farebný…Taký vie byť vo svojom prejave..Vezme vás na výlet do iného (gitarového) sveta … Klasickú gitaru vyštudoval v Linzi na konzervatóriu. Na koncertoch však používa gitaru s kovovými strunami Maton.vyrobenú špeciálne pre neho.
Vo svojom prejave prirodzene mixuje pop, rock, hip-hop, či flamenco..Neustále zo svojej gitary vyludzuje nové zvukové efekty, až sa vám bude zdať neuveriteľné, že to všetko produkuje jedna gitara.Naživo… Ostáva len prísť-vidieť a počuť! https://www.simonwahl.com/

Úvod gitarovej noci bude patriť známemu gitaristovi zo Slovenska – ktorého pravdepodobne nepoznáte!! Svojich fanúšikov má totiž po celom svete a tí ho poznajú pod menom Soymartino. Jeho Youtubový kanál má skoro 25000 odberateľov, niektoré z jeho klipov majú sledovanosť v státisícoch pozretí.  Martin Vedej (Soymartino) hrá úpravy mnohých známych svetových hitov, jeho zvuk a aranžmány oslovujú poslucháčov po celom svete. Svoju internetovú kariéru začal v roku 2007 na Kanárskych ostrovoch, kde vtedy žil a jeho úpravy vyšli na troch albumoch, ktoré si vydal vo vlastnom náklade. https://www.soymartino.com/

Zo srdca je názov občianskeho združenia, ktoré pripravuje program pre Bratislavské gitarové noci, a zo srdca vás bude večerom sprevádzať aj hostiteľ a organizátor jazzový gitarista Stanislav Počaji.

Predpredaj eventim.sk: 10 eur
Na mieste 12 eur
https://www.eventim.sk/sk/vstupenky/bratislava-guitar-night-flame-music-bar-422094/event.html

BGN3-1

Zdroj: Bratislava Guitar Night