Moustache vydávajú debut na CD, pokrstia ho v KC Dunaj!

Dunajskostredský garážovo-popový kvintet Moustache vydá a pokrstí túto sobotu svoje debutové CD Keep It Growing. Stane sa tak v novo-otvorenom bratislavskom kultúrnom centre KC Dunaj 18. júna.

Moustache fungujú v súčasnej zostave od roku 2008, o rok neskôr si sami nahrali a vydali digitálne EP, o dva roky neskôr pod vydavateľstvom Exitab, domovom projektov ako Gwerkova, The Ills či Ink Midget & Pjoni, prichádzajú na trh s už fyzickým nosičom, nahratým v profesionálnom štúdiu Pannónia v Budapešti.

Moustache

Počas troch rokov na scéne si stihli zahrať v štyroch krajinách, na festivale Pohoda, či v relácii Ladí neladí Českej televízie. V prvom období svojej existencie ukázali to, že len málo kapiel dokáže s takou ľahkosťou spájať chytľavé melódie s experimentálnymi aranžmánmi tak, ako práve Moustache.

CD Keep It Growing sa dá už teraz predobjednať z profilu vydavateľstva na siete Bandcamp – exitab.exitmusic.org. Vychádza v dvoch formátoch – na spomínanom CD zabalenom vo vydarenom digipacku, či digitálne, práve cez Bandcamp.

Moustache

Zdroj: Exitab label
Publikoval: Redakcia GREGI.NET