Milos má vonku novú EP.

Milos, slovenský DJ a producent, zakladateľ značky Leporelo. a tvorca Leporelo_FM show v Rádiu_FM je na scéne už 15 rokov. Za gramafóny sa v klube prvýkrát postavil v roku 2000 a v roku 2004 mu vyšla na vinyle jeho prvá EP. Tento týžden mu vyšla nová, Steps Of Desire.

Na Steps Of Desire EP sa nachadzajú 4 nové skladby, ktoré vznikali v Milosovom bratislavskom The Losh Studiu v priebehu 2 rokov, pričom popri nich vznikali aj ine veci. V januari vydal Milos na slovenskej značke Seta Label singel Hit That B4, ktorý vyšiel aj v remixoch od popredných slovenských producentov ako Sensoreal, Ri Za alebo Richard Scholtz.

Skladby z novej Steps Of Desire EP už stihli byť odpremiérované aj v slovenskom Rádiu_FM a všimili si ich aj ľudia z Ibiza Sonica Radio alebo ukrajinské rádio Kiss FM. Rovnako pozitívne reakcie na Milosovu novú EP prišli aj zo svetovej scény od mien ako Ambivalent (Ovum Recordings/Sci+Tec/M-nus), Sam Devine (Defected), Someone Else (Little Helpers) a ďalších.

Ukážky skladieb Desire Slice, For-Ever, R-Tizzle Is Here a Two Steps Down, ktoré sa na tejto EP nachádzajú si môžete vypočuť na Soundcloude vydavateľstva Leporelo. kde 29. júna Milosova EP vyšla.

Steps Of Desire EP sa da kúpiť a streamovať na všetkých významných platformách.
Beatporthttps://goo.gl/KRdmKT
iTuneshttps://goo.gl/YYtvsO
Amazon.comhttps://goo.gl/PC0w2x
Google Playhttps://goo.gl/MmKBj5
Junodownloadhttps://goo.gl/APPXGp
Traxsourcehttps://goo.gl/d4EXgc
Deezerhttps://goo.gl/YITNJS
Spotifyhttps://goo.gl/AhfQgu
whatpeopleplay.comhttps://goo.gl/JSZpcK

Leporelo. na FB: www.facebook.com/leporelolabel
Leporelo. na Twitter: www.twitter.com/leporelolabel
Milos na FB: www.facebook.com/milosthelosh
Milos na Twitter: www.twitter.com/milosthelosh

LEP025.indd

Zdroj: Leporelo