Menju: All you can eat len za 4 eura!

Máte už po krk večne sa opakujúcich menučok? Ako predjedlo miestna kapelka, hlavné jedlo zahraničný headliner a na mieste zákusku dj? Menia sa len príchute no ingrediencie zostávajú zakaždým rovnaké? Mladý pes má pre vás iné Men(j)u!

Už 16. septembra od 18.00 do neskorých nočných hodín sa KC Dunaj stane dejiskom druhého ročníka multižánrovej kulinárskej akcie pre dušu, Menju. Na výber bude množstvo chodov, od výsostne umeleckých, cez rôzne experimentálne šialenosti až po také, pri ktorých si možno aj mozgové bunky potrápite.

S vibrafónom vás privíta a so svojím dj –setom vyprevadí Stroon, zaujímavé prednášky chystajú architekt Ján Pernecký a Zuzana Husárová, ktorá v priestore nainštaluje i svoje elektronické básne.

Špeciálne vystúpenie so špeciálnymi hosťami chystá Pjoni a špeciálna bude i site-specific verzia tanečného vystúpenia SEE v produkcii bees-R a Davide Sportelliho. Medzi hlavnými jedlami sa nachádza i experimentálny Hallogenerator, performance od ::.: a Chaosdroid a labužnícky set napečie náš rezidentný dj Mitewort.

Prílohy za hlavnými jedlami nebudú v ničom zaostávať, pripravte sa na Literárny cirkus K.K. Bagalu, i.t. kútik, ktorého súčasťou bude i prvý slovenský hackerspace Progress bar, inštalácie od Jany Zatvarnickej, Martina Vongreja, Ľudmily Horňákovej, Kubriela a Betakaroten a Vás!* Pre veľký úspech z prvého Menju si znovu budete môcť zahrať šach s profesionálnym šachistom Ľubomírom Chripkom a ukojiť svoj hlad z toho fyziologického hľadiska dobrotami od Chránenej kaviarne Medzi nami.

*V duchu hesla ,,Načo sa len pozerať, keď sa môžete aj zapojiť“ by sme chceli všetkých návštevníkov požiadať, aby si na Menju priniesli staré nepoužívané kľúče (alebo aspoň jeden). Budeme z nich robiť spoločnú inštaláciu na balkóne.

Menu

Zdroj: DCH
Publikoval: Redakcia GREGI.NET