Melanie C má ráda pivo, Prahu a thajskú kuchyňu!

CITY LIVE, pravidelný pořad pražského radia City, měl v sobotu 22. března odpoledne své hvězdné březnové pokračování. Pozvání Petra Slívy, moderátora pořadu, přijal objev slovenské hudební scény PETER ARISTONE s kapelou a bývalá Sporty Spice MELANIE C.

PETER ARISTONE, který se v patnácti letech přestěhoval ze Slovenska do Prahy, se podělil se o své sympatie k italské kuchyni, červenému vínu, Londýnu a nočnímu životu.

foto_01_promo

MELANIE C na dotazy posluchačů odpověděla, že je sama, nezadaná, a tento stav jí naprosto vyhovuje. Sporty Spice také prozradila, že začíná pracovat na zbrusu nové desce, která spatří světlo světa v roce 2015 a v rámci světového tour by se ráda podívala také do Prahy.

 

Dle očekávání padl také dotaz na návrat kultovních SPICE GIRLS, na který MELANIE C odpověděla doslova: „jsme kamarádky, vídáváme se a společný projekt na olympiádě v Londýně nás moc bavil. Rády bychom něco takového jednou zopakovaly, žádný oficiální návrat ale neplánujeme.“

foto_02_promo

 

Také MEL C nám zodpověděla krátký dotazník, ze kterého vyplynulo, že tahle velmi příjemná a sympatická Britka má ráda pivo, thajské jídlo a Prahu. Jako velká milovnice gastronomie na sebe také prozradila, že její nejoblíbenější denní doba je kdykoliv, když může jíst.

PETER ARISTONE a MELANIE C společně zazpívali živě a v akustickém provedení svůj nový společný singl COOL AS YOU a ve světové premiéře také duet původní verze hitu FIRST DAY OF MY LIFE (Melanie C). PETER ARISTONE navíc přidal dva songy ze svého aktuálního alba.

Zdroj: radio City
Foto: Ondřej Pojmon, radio City