MAJSELF, MARTIN CÍSAR A DJ WICH SA SPOJILI V SKLADBE HORIZONT! PRED PRÁZDNÝM PUBLIKOM SA NEOCTILI LEN ONI…

NIELEN KULTÚRA POTREBUJE POMOC V AKTUÁLNEJ SITUÁCII, ALE ROVNAKO JE NA TOM GASTRO, ŠPORT A INÉ SLUŽBY, KTORÉ PRIŠLI O SVOJICH ZÁKAZNÍKOV A PRÍJEM. AJ O TOM JE NOVÁ SKLADBA TOHTO HUDOBNÉHO KOMBA MAJSELF, MARTIN CÍSAR A DJ WICH, KTORÁ NESIE VŠETKÝM ODKAZ A PODPORU ZÁROVEŇ.

Majself po dlhšej odmlke štartuje začiatok roka so silnou skladbou, ktorej vizuál hovorí sám za seba významy odkaz. Touto skladbou chceli spolu s režisérom podporiť aspoň takto ako kultúra tie odvetvia, ktoré takisto ako oni prišli o svoje publikum či zákazníkov.

„Myslím, že samotný videoklip hovorí za všetko. Kultúra dostala minulý rok dosť zabrať, no nie je to len o nás, ale o nás všetkých, ktorí prišli zo dňa na deň o svoju prácu.  Vybral som si do klipu pár ľudí, ktorých sa to dotýka po pracovnej stránke, ale zároveň sú pre mňa vzorom a motiváciou, že napriek všetkému hľadajú  lepší obzor budúcnosti. Veria, že bude lepšie a pozerajú sa dopredu na svoj „horizont“, ktorí ich tak ako mňa, ženie vpred“, hovorí Majself.

Vo videoklipe od režiséra Lukáša Patrika z LuPa Production vidíme reprezentovať za gastro Andrea Ena, za šport najúspešnejšieho MMA zápasníka Samuela Pirát Krištofiča a kapitána Slovana Bratislava Michala Sersena. Pred prázdnym publikom nielen v klipe sa ocitla aj známa, obľúbená herečka Zuzana Vačková, či baletka Dajana Andová a za kaderníkov sa predstavil hairstylista Marek Hubka.

Za Majselfa, Martina Cisára a DJ Wicha, môžete aktuálne zahlasovať aj v 8.ročníku hudobnej ankety RUKA HORE AWARDS na stránke www.awards.rukahore.sk

AKTUÁLNY SINGEL: https://www.youtube.com/watch?v=SdIhv9JgQfs
MAJSELF IG:  https://www.instagram.com/majself_neptun
MAJSELF FCB: https://www.facebook.com/Majself

 Hrali:
Dajana Andová: https://www.instagram.com/dajanaandova/
Zuzka Vačková: https://www.instagram.com/zuzanavackova
Samuel „Pirát“ Krištofič: @Pirát Krištofičhttps://www.instagram.com/pirat_krist…
Michal Sersen: https://www.instagram.com/sersik/
Marek Hupka: https://www.instagram.com/marcus_hair…
Andrea Ena: https://www.instagram.com/andreaena_u…

ŠPECIÁLNE POĎAKOVANIE:
HC SLOVAN BRATISLAVA http://www.hcslovan.sk/sk/
SPARTAKUS FIGHT GYM https://sfg.sk/
U TALIANA – SAPORI ITALIANI https://www.utaliana.sk/bratislava/sk
DIVADLO LA KOMIKA http://www.lakomika.sk/

Zdroj: JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANGER