Kto si zahrá na najbližšej Synthesii?

We got a winner!  Táto hláška môže niektorým z nás pripomenúť kultový film Rekviem za sen.  Hoci v našom prípade sa nedá hovoriť o víťazovi v plnom slova zmysle, je nám potešením oznámiť, že prvý termín na vianočnej Synthesii máme už obsadený. 


Ešte predtým, ako vám povieme, kto si zahrá warmup pre King Unique-a,  by sme vám touto cestou chceli poďakovať za všetky poslané sety, ktorých prišlo pomerne veľa. Nie všetci ste sa úplne trafili do záberu našich hostí, no objavili sme aj veľmi zaujímavé mená, ktorým by sme v budúcnosti určite radi dali priestor. Postupne vám budeme všetkým odpovedať s našimi postrehmi a pocitmi. Zároveň by sme vás chceli povzbudiť, aby ste nám sety posielali aj naďalej (aj tí, ktorí už poslali), vždy sa môže v budúcnosti na Synthesii objaviť dj, ktorý bude korešpondovať s vašim vkusom a my o vás a vašom záujme zároveň budeme vedieť. Je dôležité byť počutý! 


A teraz v krátkosti k našemu výberu pre vianočnú Synthesiu. Meno, ktoré sme vybrali, bude znalým dobre známe. Tento pán pôsobí na slovenskej scéne už pekných pár rokov, napriek tomu sa nehanbil zapojiť sa do našej výzvy a očaril nás nielen svojim setom ale aj prístupom. Preto sme sa jednohlasne zhodli, že si absolútne zaslúži hranie spolu s Mattom. Trenčiansky housový dj a producent Branislav “SouTHboy” Koža. 
Už o tri týždne budete môcť sami posúdiť, či naša voľba bola správna, keďže Braňo bude zaradený do lineupu v lukratívnom čase tak, aby malo čo najviac ľudí šancu ho počuť. Tešíme sa na vás. 


Synthesia: King Unique
25.decembra 2011 
KC Dunaj / Bratislava
KING UNIQUE / Bedrock (UK)
Support: Drahosh, SouTHboy, pmc, tomin 
vstupné: 6€ do 23:00/7€ po 23:00


SynthesiaZdroj: Synthesia
Publikoval: Redakcia GREGI.NET