Kastingy súťaže MISS SLOVENSKO 2013 začínajú už o týždeň!

Pravá Miss je len jedna – MISS SLOVENSKO 2013! Jej hľadanie začne v pondelok 14. januára, kedy odštartuje séria kastingových kôl tejto prestížnej súťaže krásy.

Výber krásnych a odvážnych dievčat sa uskutoční v štyroch mestách – Košiciach (14.1), Banskej Bystrici (15.1.), Žiline (16.1.) a Bratislave (17.1), vždy od 14.00 do 17.00 h.

V porote budú spolu s riaditeľkou súťaže Magdalénou Šebestovou aj aktuálna Miss Slovensko Kristína Krajčírová, tohtoročný oficiálny fotograf projektu, ale i známy módny návrhár Lukáš Kimlička, riaditeľ Oklamčák Production Jozef Oklamčák, choreograf súťaže Peter Varady a zástupca modelingovej agentúry Exit Model Management.

,,Tento rok sa dievčatá mohli prihlasovať aj prostredníctvom online formuláru. A bola som skutočne milo prekvapená, aký bol záujem. Verím ale, že krásne dievčatá prídu aj na kastingy, ktoré majú osobnejší charakter,“ hovorí Magdaléna Šebestová.

Základné kritéria účasti na výberových kolách sú rovnaké ako v predchádzajúcich rokoch. Dievčatá musia byť slobodné, bezdetné, mať slovenskú štátnu príslušnosť, výšku nad 170 cm a byť vo veku od 18 do 24 rokov. Na kasting si musia priniesť plavky, lodičky a vlastné fotografie.

Zo všetkých kastingov vzíde ešte koncom januára na neverejnom bratislavskom semifinále dvanásť finalistiek. Tie neskôr absolvujú predfinálovú prípravu a 14. apríla sa v Bratislave uskutoční galavečer, na ktorom sa verejnosť dozvie meno novej Miss Slovensko. Exkluzívny večer spojený s jedinečnou módnou prehliadkou odvysiela v priamom prenose TV JOJ. Víťazku čaká postup na svetovú súťaž Miss World, ročná honorovaná zmluva, nový osobný automobil, exkluzívna dovolenka od CK Hydrotour a ďalšie zaujímavé ceny.

Organizátormi súťaže Miss Slovensko 2013 sú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.

Termíny kastingov:
14.1.2013 – Košice – Hotel Yasmin
15.1.2013 – Banská Bystrica – Hotel Lux
16.1.2013 – Žilina – Boutique hotel Dubná Skala
17.1.2013 – Bratislava – Double Tree by Hilton
V každom
meste budú kastingy od 14.00 do 17.00 h

Zdroj: Forza, a.s.