Kapela I.V.M. se představuje v romantickém duetu se zpěvačkou Alžbětou Kolečkářovou

Po megaúspěšném duetu Proud mezi námi s kapelou Reflexy zpěvačka Alžběta Kolečkářová kývla na další hudební spolupráci. I tentokrát jde o něžnou baladu s názvem Možná, kterou nazpívala s jihomoravskou kapelou I.V.M. Píseň je nejen zajímavá svou jednoduchostí, ale umělci k ní společně natočili propracovaný videoklip. 

Na písni Možná také spolupracoval známý hudebník Lukáš Chromek. Ten se ujal její produkce a kytarového doprovodu. V brněnském Reset Studiu se o mix a mastering postaral Roman Kašník. Za námět písně je zodpovědný kytarista Svatopluk Hřebačka. Kapela I.V.M. slavila svůj prozatím největší úspěch před pár lety skladbou Já tě znám s Evou Burešovou. „V případě Já tě znám šlo o humornou nadsázku dvou partnerů, kteří se štvali, ale zároveň se milovali. V tu dobu to bylo téma, které rezonovalo i ve společnosti. S Možná je to obdobné. Alžběta má úžasný hlas, řekl bych, že jeden z nejlepších, jaký jsem kdy slyšel. A my jsme moc rádi, že do toho s námi šla,“ říká s úsměvem kytarista Hřebačka s tím, že se v minulosti se zpěvačkou již hudebně potkali.

Poprvé společně s Alžbětou představili I.V.M. píseň na křtu svého nového alba v rodném Podivíně. Bylo to jen pár dnů potom, co se stala tragická událost v Alžbětině rodině a její přítel Marcel si vzal život. Alžběta však prozradila, že hudba a přátelé jsou to jediné, co ji drží nad vodou a křest desky jejích kamarádů tak byl pomyslnou treapií. Kapela plánovala vydat jako první singl z desky úplně jinou píseň, ale protože Marcel měl skladbu moc rád a spolupráci na duetu podporoval, vyšla jako první singl právě tato krásná balada. 

Nebude to trvat příliš dlouho a své nové album pokřtí také Alžběta. To bude se svou kapelou natáčet během léta a deska by měla spatřit světlo světa na podzim. V nynější době zpěvačka spustila kampaň na portále Donio, kde ji mohou její fanoušci podpořit. Mimo příznivců ji však také podporují umělci jako Matěj Ruppert, Klára Vytisková, Helena Zeťová nebo třeba Thom Artway.

Zdroj: TS