Do ČR se vrací Michael Patrick Kelly, vystoupí na Happy Faces Festivalu v Sedmihorkách u Turnova!

Paddy Kelly, frontman hudební skupiny Kelly Family, která po letech ohlásila comeback, vystoupí znovu v České republice. Už bez svých sourozenců, které nepodpoří ani během společných třech comebackových koncertů v Dortmundu. Nicméně i tak přiláká spoustu věrných fanoušků a především fanynek, neboť platil odjakživa za největšího fešáka a lamače dívích srdcí.

Stane se tak 19. srpna 2017 při příležitosti prvního ročníku Happy Faces Festivalu v Sedmihorkách u Turnova, kde vystoupí také čeští umělci jako Alžběta Kolečkářová, finalistka Česko Slovenské SuperStar 2011, která předvede směsici popu, soulu a reggae a s jejím neodolatelným hlasem dostane do kolen nespočet diváků.

Dále se představí vítěz soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth se svojí kapelou a bigbítovou show. Chybět nebude ani jeho triumfální verze písně The Final Countdown, kterou kdysi oslnil celou republiku a stal se právem vítězem této pěvecké show. Trochu tvrdší show předvede kapela Public Relations, která bude letos v květnu v Brně předskakovat na koncertě legendární kapely Europe.

Na věrné Kelly fanoušky se chystá také velké překvapení, které zajisté většině vykouzlí úsměv na rtech.

Vstupenky jsou k dispozici  za cenu 1099,- Kč:

*ticketbooking@seznam.cz

* Formulář https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTcywiK_edduGZGB61_KP-7n4D-ORV-38Jc8ZsDOavsN8XCA/viewform

*www.ticketstream.cz

Zdroj: M.P. Production