Jeden z najžiadanejších DJov na Slovensku, DJ EKG vystúpi v Ateliéri Babylon!

17. marca 2015 zažije bratislavské publikum v Ateliéri Babylon veľkú VESELICU s DJom EKG! Jeden z najuznávanejších DJov na Slovensku predvedie na akcii plnej zábavy a hudby jedinečné hudobné cítenia a majstrovstvo DJingu.

Večer pre študentov s názvom VESELICA spestrí aj bratislavský DJ Mairee a špeciálna workoutová show. Fanúšikov charizmatického DJa EKG čaká v Ateliéri Babylon nezabudnuteľný hudobný zážitok a niekoľko prekvapení!

V bratislavskom Ateliéri Babylon sa 17. marca predvedie charizmatický a na Slovensku vyhľadávaný DJ EKG!  Fanúšikov na druhej akcii s názvom VESELICA zvalcuje špička slovenských DJov hudobným predstavením s nespútanou energiou a dávkou emócií. Večer plný zábavy spestrí aj bratislavský DJ Mairee a špeciálna workoutová show.

2

Pre publikum pripravili organizátori aj niekoľko prekvapení, ktoré dodajú hudobnému večeru ten správny náboj. Jedným z nich je aj Miroslav Ecker alias DJ EKG. Známy slovenský DJ očarí fanúšikov neuveriteľnou charizmou, energickým hudobným prejavom, výnimočným drivom na mikrofón a komunikáciou s davom. Nenechajte si ujsť zážitok, ktorý vám ponúkne iný pohľad na party!

„Mojím cieľom nikdy nebola popularita ako taká, tá je pre mňa iba sprievodným efektom toho, že úspešne robím to, čo ma baví. Samozrejme, celé hranie je u mňa postavené na ľuďoch. Ak by nebolo ich, neexistujem. Preto sa snažím priniesť vždy niečo viac a posúvať si svoje osobné limity, lebo tak ma to baví.“ Povedal DJ EKG.

Hudobný svetonázor DJa EKG sa rokmi kryštalizuje, no ťažisko stále zostáva v progresívnej elektronickej hudbe. Vystúpenia úspešného slovenského DJa sú spojením nekompromisného diktátu a citlivej interaktivity s davom. Sety DJa EKG sú žánrovo pestré, dokáže odprezentovať aktuálne soundy, vzdať hold nadčasovým trackom či potešiť parket žiadanými hitmi.

IMG_8771

„Slovensko žije našou hudbou, mám plné kluby s hudbou, ktorú milujem a to je pre mňa najväčšia satisfakcia. Najviac si vážim DJov, ktorí nerobia hudbu na základe svojho ega, ale že chcú ľuďom niečo priniesť. Iný pohľad, zážitok alebo sound.“ Vysvetlil DJ EKG.

Hudba a štýl, ktorý DJ EKG ponúka, otvára komerčnejšie založenému poslucháčovi dvere do sveta klubovej scény a priaznivca progresívnych soundov neurazí.

Akcia je primárne pre študentov a z okolitých internátov sa do Ateliéru Babylon dostanú pohodlne do 15 minút. S výbornými DJmi, kvalitným zvukovým a svetelným vybavením čaká publikum neuveriteľný zážitok z hudby. Nenechajte si ujsť zábavu a hudobný zážitok v podaní DJa EKG v bratislavskom Ateliéri Babylon už 17.marca. Viac informácii nájdete na www.babylonatelier.sk

Zdroj: Propaganda House s.r.o.