Funny Faces otvárajú Grape festival!

Viete, čo majú spoločné kapela FUNNY FACES a GRAPE festival 2012?! Obaja pochádzajú z Piešťan, obaja majú v Piešťanoch stabilnú fanúšikovskú základňu a práve táto kapela úvodným koncertom otvorí v poradí už tretí ročník festivalu GRAPE.

„Na tento koncert sme si pripravili to najlepšie z nášho playlistu a tak isto plánujeme predstaviť niečo z novopripravovaného albumu,“ hovorí Marko Manas, spevák a gitarista kapely Funny Faces.

Po krátkej koncertnej pauze odohrá táto kapela behom 2 dní hneď 2 koncerty. V predvečer festivalu sa predstavia aj v bratislavskom Nu Spirite na GRAPE festival Warm Up Party.

Ofiálna stránka eventu na fb: https://www.facebook.com/events/226920654096633/

Chalani mali v posledných mesiacoch hektické obdobie. Hovorí Ján „Jofre“ Lednický, gitarista kapely Funny Faces: „Posledné mesiace sme okrem iného riešili aj študijné povinnosti, avšak ani to nám nemohlo zabrániť v skúškach s kapelou, na ktorých sme veľa skúšali, experimentovali a skladali nové veci.“ „Myslím si, že každý si tam nájde to svoje. Už čoskoro si budete môcť vypočuť výsledky nášho úsilia. Radi by sme predstavili už na GRAPE nejaký nový kúsok a sme veľmi zvedaví na reakcie fanúšikov,“ doplnil Michal „Majky“ Kvak, bubeník Funny Faces.

Okrem toho kapela predstavuje aj nový vizuál loga, ktoré vraj lepšie vyjadruje individualitu
a originalitu kapely s dobrým lookom. Taktiež sa kapela rozhodla poskytnúť fanúšikom možnosť bezplatne si stiahnuť všetky doteraz nahraté pesničky. Stačí si kliknúť na tento link.

Zdroj: Martin Ciglan, InFun Media