Festival Svojšice zveřejňuje další interprety Ritual Stage.

Festival Svojšice, který proběhne 23. 6. 2018 v letním areálu Svojšice u Pardubic, zveřejnil kompletní zahraniční line up na Ritual Drum & Bass Stage.

Oznámením techno legendy Niny Kraviz a průkopníka drum & bassu High Contrasta Festival Svojšice zdaleka nekončí a doplňuje line up o další jména. Jedná se o DJe, kteří vystoupí na Ritual Stagi a posílí tak drum & bassový line up. Zmíněnou posilou je britské duo The Prototypes, rodák z UK A.M.C a slovenská drum and bassová hvězda B-Complex.

Britská dvojka The Prototypes, vlastními jmény Chris Garwey a Nick White, kteří vydávají pod vlastním hudebním vydavatelstvím Get Hype, diktuje aktuální směr mainstream DnB scény. Support od veličin jakou jsou Andy C, Roni Size, Afrojack, Pendulum nebo práce ve studiu, kde remixují pro Aviccii, Bingo Players, Snoop Dogg a další, nastartoval jejich kariéru zásadním směrem kupředu. Jejich singl “Pop it off“, který vyšel před třemi lety, je vystřelil na výsluní DnB scény a dlouho byl jedním z nejprodávanějších tracků v UK.

A.M.C, vlastním jménem Alex Mark Calvert, je bezpochyby nejimpozantnější djský talent, který za poslední dekádu z Británie vyšel. Kromě toho, že je CEO labelu Titan Records, je považován za jednoho z nejšikovnějších DJů na DnB scéně. Je také výhercem ocenění nejlepší drum & bassový DJ v rámci Czech DNB Awards 2015 a 2016. Mnozí o něm mluví jako o nástupci Andyho C. Jeho sety jsou velmi energické, technicky promakané a plné pecek současného drum & bassu.

Matia a.k.a. B-Complex je zatím největší hvězdou ze Slovenska, která díky drum & bassu zazářila i ve světě. Nesmrtelnou skladbu Beautiful Lies vydal label Hospital, což jí otevřelo bránu do všech směrů – do USA i k protinožcům. Při svých DJ vystoupeních umí publikum vždy strhnout. Pro mnohé bylo velkým překvapením, když přednedávnem oznámila, že je transgender. Podporuje toleranci, porozumění a obranu menšin ve svých činnostech i v hudbě.

Vstupenky na festival jsou v prodeji v síti Ticketstream a GoOut za 699 Kč včetně poplatku. Už brzy festival zveřejní kompletní line up pro Shaman Stage, Ritual Stage a taky pro Trans Stage. Fanoušci techna a hard techna si tedy zanedlouho také přijdou na své.

Oficiální stránky festivalu
Předprodej vstupenek
Facebook festivalu
Facebook event

Zdroj: TS