Debutový album Between The Planets vyšlo na CD s bonusovou skladbou.

15. června vyšlo album „Immersion Into The Unknown“ pražského projektu BETWEEN THE PLANETS. CD mimo jiné obsahuje zbrusu novou skladbu „Flying Across The Stratosphere“.

Charakter celé kolekce je převážně instrumentální, s důrazem na multižánrovost. Hudební mozaika je poskládána z ambientu, elektroniky, progresivního rocku, djentu či groove metalu a psychedelie. Lze zde  zaslechnout i prvky ethna nebo vlivy klasické hudby.  BETWEEN THE PLANETS tvoří pouze jeden člověk –  muzikant a producent Martin „Spacosh“ Peřina.

Ten debutové album o celkovém počtu 10 skladeb nahrál a zprodukoval kompletně ve svém domácím studiu. O mastering a mix většiny skladeb se postaral Ecson Waldes (Biotech Studio). Na albu se objevuje i několik hostů: na violoncello např. Karel Žďárský z kapel SOUSEDI a B4, Bára Lišková ala Flowe z kapely AKLINE (zpěvy) nebo Pavel Pavlíček (ex Už jsme doma), který přispěl vokály a kontrabasem.

Spacoshe lze kromě BETWEEN THE PLANETS zaregistrovat také v ambientně- psychedelickém duu SOUSEDI (kde hraje s již zmíněným Karlem Žďárským), nebo v alternativně popových AKLINE.

Album ve fyzické i digitální podobě je dostupné na: https://betweentheplanets.bandcamp.com, případně lze pro objednání využít email: betweentheplanets@seznam.cz

https://bandzone.cz/betweentheplanets
https://www.facebook.com/BetweenThePlanets

Zdroj: Kontra Production