Brnenský warp-up Apokalypsa s Kladiou Gawlas.

Apokalypsa navazuje na exkluzivní warm-up party pro všechny příznivce pořádného techno soundu a po Josephu Capriatim letos na podzim přiváží do brněnského klubu Perpetuum jednu z nejžádanějších německých Djek současnosti Klaudii Gawlas!

Tato dáma skvěle rozproudila apokalyptický dav na posledním díle největšího techno indoor festivalu u nás, a proto jsme se rozhodli představit vám ji v industriálním klubovém prostředí a zpříjemnit vám tak čas před samotnou Apokalypsou.

Warm-up se uskuteční ve čtvrtek 7. listopadu a symbolicky tak naváže na tradiční čtvrteční mejdany, které se zapsaly do paměti nejen brněnských clubberů, ale získaly si věhlas takřka po celé republice.

Klaudia Gawlas se za poslední roky vyšvihla mezi nejsledovanější evropské DJe a to především díky svému citu pro hudbu a skvěle zvládnutou techniku mixování, ve které nezapře svůj německý smysl pro preciznost. Po vystoupeních na zásadních akcích jako je Nature One a Mayday se dostala do hledáčku mnoha příznivců energického techna, a proto není divu, že její sety na portálu Soundcloud trhají rekordy poslechovosti.
O svém umu všechny přesvědčila i během českého premiérového vystoupení na hlavním pódiu party Apokalypsa v listopadu 2012, kde bravůrně rozproudila dav před Garym Beckem.

Vstupné na místě činí 100 Kč a pro držitele Apokalypsa VIP & VIP GOLD lístků bude vstup zdarma!

Kompletní line-up bude uveřejněn později.

Brněnský warm-up Apokalypsa s Klaudií Gawlas
7. 11. 2013 | Brno | Klub Perpetuum

Zdroj: Apokalypsa