Wicked: Konex, Djane Dara Richter, Bizzare, Conspiracy Flat @ Dole

Jeden wicked awesome párty drink, prosím! Nechajte si zájsť chuť letnou žúrkou, ktorá vás osvieži vychladeným strikom trapu a hip-hopu rezaným ďalšími žánrami ako dancehall, DnB či RnB. Miešať dobrú hudbu a atmosféru budú Konex, Djane Dara Richter, Bizzare a Conspiracy Flat.

Konex
Je mladý beatmaker a producent, ktorý má za sebou má spolupráce s viacerými menami slovenskej a českej scény ako Ektor, Gleb či Delik, jeden USA mixtape a jeden album. Tento rok mu vyšiel dlhoočakávané MUSICKEP.

Djane Dara Richter
Urban music, hip-hop, RnB, TWRK music, trap, EDM, house, DnB, dancehall. To je výpočet žánrov Djane Dary Richter, ktorá si na párty Wicked strihne svoju premiéru.

Bizzare
Je jeden z najvyhľadávanejších DJov na slovenskej hip-hopovej scéne. DJingu sa venuje dobrých desať rokov a jeho sety sú kombináciou hip-hopu, RnB a trapu. Má za sebou vystúpenia vonku aj doma, je tiež známy ako organizátor parádnych žúrov a koncertov.

Conspiracy Flat
Toto zoskúpenie dvoch producentov a DJov si tiež užije svoju premiéru na párty Wicked. Selekcia tejto dvojice, ktorá žije a tvorí v Bratislave, sa zameriava na americký new school a kvalitné edm produkcie. Z ich vydaných vecí ľudia môžu poznať PENTFLAUS a NOVEMBER s PIL C. Z nevydaných sa môžu tešiť na tracky z PIL C-ho pripravovaného EP, na beaty v pripravovanom release UPBOY 5 od Darewina a spolupráce s pražským labelom Milion+.

28. 8. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FMQueens The Streetwise Store – Queens.czDOBA Magazínshiz.sk90bpm.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGAT_Wicked_august 2015