Ty Nikdy BeatDown @ Dole

Kompletná zostava Gramo Rokkaz v jeden večer na jednom mieste! Narodeninová žúrka 5. narodenín tohto labelu, na ktorej vystúpi zostava v zložení Decko, Tono S., Rebel, Danosť a DJ Lkama. Tešte sa na ich najväčšie hity, sólovky, hosťovačky a skvelú atmosféru. Ako support prídu FNTM a Inphy z Ty Nikdy.

Gramo Rokkaz
je label, ktorý na scéne funguje už päť rokov. V rámci tohto okrúleho výročia jeho členovia vyrazili na turné a vydávajú album V, na ktorým fanúšikovia nájdu to najlepšie, čo sa u nich za päť rokov nazbieralo – single, mixtape skladby aj nevydané kúsky, dokopy až 40 stôp.

FNTM
sa na českej scéne pohybuje od roku 2007. Z pôvodne experimentálnej elektronickej tvorby sa presúval cez hip hopové beaty späť k elektronickým vplyvom najrôznejších žánrov. Na konte má okrem oficiálnych MIXTAPES, remixov a beatov aj Gameplay EP a Cruel Summer EP.

Inphy
je producent a DJ s jasne rozpoznateľným štýlom a vkusom. Na konte má, okrem zástupu produkcii pre českých, slovenských a zahraničných interpretov, tiež veľké množstvo remixov a inštrumentálnych skladieb.

13. 3. (piatok)
Štart: 21:00 hod.

Vstup:
21:00-22:30 – 5€
22:30-02:00 – 7€
02:00-06:00 – 3€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.skCITYLIFE.SK90bpm.skkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cvengQueens The Streetwise Store – Queens.cz

PLAGÁT_Ty Nikdy BeatDown_marec 2015