Ty Nikdy BeatDown @ Dole

Nová československá kombinácia MC´s Rest & Majself je pripravená zbúrať aparát v našom klube! Rest, ktorý teraz brázdi mestá so svojim posledným albumom Střepy, sa po prvýkrát predstaví aj u nás, no večer nebudú chýbať ani hity z dnes už legendárnej dosky Premiéra. Majself zase prichádza so svojim čerstvým albumom Eden, ktorý na našu radosť u nás aj pokrstí! Jeho špeciálnym hosťom bude Plexo. A fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na útržky Edenu, ale aj na najlepšie skladby z albumu Parfem. Tešte sa na dva samostatné a hlavne tučné koncerty, ktoré vyvrcholia záverečným spoločným jamom, na ktorom zaznejú všetky Restove a Majselfove spoločné skladby. Ich energické show budú supportovať Spank a Inphy.

Rest
je jazdec stajne Ty Nikdy label, ktorý sa do širšieho povedomia dostal hlavne vďaka rapovým freestyle battlom. Jeho prvým počinom pod značkou TNKDLBL bol zlomový album Premiéra, ktorý mu produkoval DJ Fatte a ktorý zožal obrovský úspech. Jeho Premiéra bola tak skutočne vydarenou premiérou, ktorá ho katapultovala medzi popredných raperov. V roku 2013 nasledovala druhý doska Střepy, opäť v spolupráci s DJ Fatte-om.

Majself
sa ako raper rozbiehal približne od roku 2006, o päť rokov na to vystupuje na svojom prvom festivale Toto Je Hip Hop. V októbri 2012 je na svete jeho debutový album MAJSELF – SIEDMYARCHANJEL, na ktorom nájdete aj zahraničné spolupráce, napríklad s Rascom či Block McCloudom. O pár mesiacov neskôr zakladá Majself s Mugisom a Plexom spoločný label NENI PROBLEM, z čoho prirodzene vyústil album Parfem, na ktorý prispeli aj Separ, Plexo, Idea, Rest, Danosť, Strapo či Rebel. No a v tomto roku potešil Majself fanúšikov albumom Eden, ktorý mu produkoval Grizzly.

Spank
je nielen kvalitný klubový DJ, ale má za sebou aj vystúpenia na najväčších slovenských a českých festivaloch a známy je aj ako dvorný DJ Boy Wondera. Vinyly začal zbierať ešte v 90. rokoch a jeho kolekcia hip-hopových, funkových, soulových či disco nahrávok má niekoľko stoviek kúskov.

Inphy
je producent a DJ s jasne rozpoznateľným štýlom a vkusom. Na konte má, okrem zástupu produkcii pre českých, slovenských a zahraničných interpretov, tiež veľké množstvo remixov a inštrumentálnych skladieb.

17. 4. (piatok)
Štart: 21:00 hod.

Vstup:
21:00-22:30 – 5€
22:30-02:00 – 7€
02:00-06:00 – 3€

Partneri: Radio_FM, Queens The Streetwise Store – Queens.cz, DOBA Magazín, shiz.sk, CITYLIFE.SK90bpm.skkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

Ty_nikdy_Beatdown-poster