Ty Nikdy BeatDown @ Dole

Párty, ktorá nikdy nesklame! Párty, ktorá nosí dole luxusné beaty! Párty, ktorá zakaždým roztancuje dav pod LED stropom! V máji nás do varu dostane trojica klubových stálic Spank, Inphy a DJ Miko, ktorá sa do rána bude točiť za našim mixpultom!

Spank
je nielen kvalitný klubový DJ, ale má za sebou aj vystúpenia na najväčších slovenských a českých festivaloch a známy je aj ako dvorný DJ Boy Wondera. Vinyly začal zbierať ešte v 90. rokoch a jeho kolekcia hip-hopových, funkových, soulových či disco nahrávok má niekoľko stoviek kúskov.

Inphy
je producent a DJ s jasne rozpoznateľným štýlom a vkusom. Na konte má, okrem zástupu produkcii pre českých, slovenských a zahraničných interpretov, tiež veľké množstvo remixov a inštrumentálnych skladieb.

DJ Miko
je jeden z členov Gramo Rokkaz, ktorý hráva už viac ako pätnásť rokov. Začínal na legendárnych akciách RAPREZENT v Metro klube. Na konte má niekoľko mixtape-ov a spoluprác s ľuďmi ako DMS, Decko, Tono S., Mugis či Separ, pre ktorého je v súčasnosti koncertným DJom.

15. 5. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00-22:30 4€
22:30-02:00 5€
02:00-06:00 3€

Partneri: Radio_FMQueens The Streetwise Store – Queens.czDOBA Magazínshiz.sk90bpm.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGÁT_Ty Nikdy BeatDown_máj 2015