Ty Nikdy BeatDown @ Dole

V novom roku naše sluchové zmysly opäť poteší párty, ktorá nás už rok zásobuje kvalitnými beatmi! Večer v réžii labelu Ty Nikdy k nám do klubu prinesie mladého, ale prudko talentovaného DJa a producenta NobodyListen a dvojicu FNTM a Inphy, ktorá priestor pod blikajúcim LED stropom už dobre pozná.

NobodyListen
je mladý pražský producent a DJ, ktorý vo svojich setoch najradšej kombinuje progresívnu elektronickú hudbu s rapom. Na konte má mixtapy aj spolupráce s menami ako Delik, Dramatikz, Nironic či Rasco. Poznať ho môžete aj vďaka projektu VR/Nobody, ktorý spája jeho produckiu a aranžmány so zaujímavo podanými vokálmi Václava Roučka.

FNTM
sa na českej scéne pohybuje od roku 2007. Z pôvodne experimentálnej elektronickej tvorby sa presúval cez hip hopové beaty späť k elektronickým vplyvom najrôznejších žánrov. Na konte má okrem oficiálnych MIXTAPES, remixov a beatov aj Gameplay EP a Cruel Summer EP.

Inphy
je producent a DJ s jasne rozpoznateľným štýlom a vkusom. Na konte má, okrem zástupu produkcii pre českých, slovenských a zahraničných interpretov, tiež veľké množstvo remixov a inštrumentálnych skladieb.

16. 1. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00-24:00 – 3€
24:00-03:00 – 5€
03:00-06:00 – 2€

Partneri: Radio_FMDOBA Magazínshiz.skCITYLIFE.SK90bpm.skkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGAT_Ty Nikdy BeatDown_januar 2015