Zdenka Predná – krst albumu Amulet | 18.11.2013 | Nu Spirit club | Bratislava | Foto: Dreamwolf

Náš fotograf Ján Vlk – Dreamwolf vám prináša fotky z koncertu a krstu nového albumu Amulet slovenskej speváčky Zdenky Prednej, ktorý sa konal 18. novembra v Nu Spirit Clube v Bratislave. Nu Spirit club sa presťahoval do Luxor pasáže.

Na koncerte predstavila svoj nový album Amulet, ktorý tu aj pokrstila Janka Kirschner. Zdenka zahrala skladby ako Len ty smieš, Bodliak, Kam ma nesie vietor, Amulet. Zišli sa tu všetci priaznivci speváčky, ktorí mohli pricestovať alebo sú z Bratislavy a vytvorili veľmi príjemnú atmosféru. Koncert si môžete v tomto fotoreporte vychutnať…

Zdenka Predná a Janka Kirschner - Krst albumu Amulet 2013
Zdenka Predná a Janka Kirschner – Krst albumu Amulet 2013

Mini profil ZDENKA PREDNÁ (SK): Trojročná pauza od vydania posledného albumu Srdce z bubliny (2009) dala Zdenke dostatok priestoru na prípravu albumu AMULET. K spolupráci na albume si prizvala okrem Vojtěcha Dyka aj Janu Kirschner, Lososa z NoiseCut, raperov Lyrika a Idea, či filharmonika Milana Ademca. V úvodnej skladbe albumu zaznie aj recitácia Zdenkinej Kamarátky Táni Pauhofovej. O tom, že AMULET vníma dvadsaťdeväťročná bruneta ako zásadný počin svojej doterajšej hudobnej kariéry, svedčí aj samotný názov albumu. Ten je odkazom na jej rodné mesto Banskú Štiavnicu, ktorá je pre Zdenku nielen domovom, ale aj zdrojom inšpirácie, synonymom pocitu bezpečia a súkromia. Venovala jej aj titulnú pieseň… Viac o interprétovi na  https://zdenkapredna.sk/, https://myspace.com/zdenkaprednask alebo FB.

Setlist Zdenka Predná – Bratislava – 18.11.2013:
01. Len ty smieš
02. Vietor
03. Bodliak
04. Walk in my shoes
– krstenie albumu Amulet Jankou Kirschner
05. Dýcham
06. Ten dělá to a ten zas tohle
07. Kam ma nesie vietor
08. Kam má ísť
09. Keď to nejde
10. Amulet