Pohoda 2018 – Marek Hamšík (SK) | 6.7.2018 | Letisko | Trenčín | Foto: Ján Vlk – Dreamwolf

Náš fotograf Ján Vlk – Dreamwolf vám prináša 2 sériu fotiek z festivalu POHODA 2018, ktorý sa konal od 5. júla do 7. júla 2018 tradične v Trenčíne na letisku. Veľkým lákadlom pre návštevníkov v piatok bol talentovaný futbalista Marek Hamšík, ktorý zavítal do pivnej zóny.

Najskôr si spoločne pomocou videoprojekcie pripomenuli jeho slávne momenty vo futbale a následne aj jeho mladosť. Potom sa už celá a pozornosť presunula na Mareka a jeho ruky. Fanúšikovia si vychutnávali ním načapované pivo s jeho portrétom a podpisom na pohári.

Marek Hamšík na Pohode 2018 – Photo credit: © Ján Vlk – Dreamwolf Photography 2018 www.dreamwolf.sk

Pivo síce penilo, ale chutilo tak ako sa na pravé slovenské pivo patrí. Vážili si ho dokonca ešte viac, keď bolo načapované od slovenského futbalistu. Na prázdno neobišli ani tí mladší. Marek im daroval prázny pohár s potlačou a podpisovou kartou, aby mali na neho pamiatku.

Marek Hamšík na Pohode 2018 – Photo credit: © Ján Vlk – Dreamwolf Photography 2018 www.dreamwolf.sk

Marek Hamšík je slovenský profesionálny futbalista, momentálne hrajúci ligu Serie A v klube SSC Neapol. Hrá na pozícii stredopoliara a je považovaný za jedného z najlepších hráčov Slovenska. Reprezentoval Slovensko na MS v roku 2010 v Juhoafrickej republike a na ME v roku 2016 vo Francúzsku. V roku 2013 označil magazín Bloomberg Hamšíka ako 8. najlepšieho hráča Európy. Niekoľkokrát patril do najlepšej jedenástky Serie A.

Marek Hamšík na Pohode 2018– Photo credit: © Ján Vlk – Dreamwolf Photography 2018 www.dreamwolf.sk

Napísala: Lenka Meravá