Zuzana Smatanová vydáva výberový album Momenty!

Zuzana Smatanová vydáva výberový album! Presne dnes vychádza výberovka Momenty 2003 – 2013, ktorá obsahuje aj aktuálny hit „Ženy aj muži“.  Fanúšikovia sa môžu tešiť na klasickú a limitovanú edíciu s dvoma CD, kde nájdu  špeciálne bonusy. Jedným z nich je videorozhovor, v ktorom Zuzka prezrádza detaily o desaťročnom pôsobení na scéne!

Speváčka, skladateľka a hudobníčka Zuzana Smatanová rekapituluje desať rokov na hudobnej scéne. Presne dnes vychádza výberovka Momenty 2003 – 2013. Zuzka si pre fanúšikov pripravila klasickú výberovku aj limitovanú edíciu.

„Poskladať si výberovku bol pre mňa veľmi príjemný výlet do minulosti. Nazvala som ju Momenty, pretože prvotný nápad na pesničku býva často len veľmi krátky moment, ktorý sa nie vždy zopakuje a treba ho zachytiť v tom správnom čase, keď príde. Pre mňa sú moje pesničky vzácnymi neopakovateľnými momentami, ktoré sa stali mne a vždy je pre mňa obrovským potešením, keď ich môžem zdieľať s ľuďmi či už cez albumy, rádiový éter, alebo na koncertoch.“ Priznáva  Zuzana Smatanová.

Limitovaná edícia výberovky obsahuje dve CD s najväčšími hitmi a všetkými doterajšími spoluprácami. Pre fanúšikov si Zuzka pripravila dva bonusy – nová skladba „Ženy aj muži“ a videorozhovor, v ktorom rozpráva o svojich začiatkoch, desaťročnom pôsobení na scéne a súčasnosti.

„Za desať rokov na hudobnej scéne som dostala pár úžasných a jedinečných príležitostí zaspievať si so skvelými ľuďmi, čo boli pre mňa ďalšie momenty, ktoré sa stali v správnom čase a zafungovali, za čo som a vždy budem veľmi šťastná a vďačná. Výberovka Momenty je zabaleným darčekom toho najvzácnejšieho za uplynulých desať rokov, pre všetkých mojich fanúšikov, ktorí vždy v tých správnych momentoch pri mne stáli a stále stoja.“ Rekapituluje Zuzana Smatanová.

Klasické vydanie bude obsahovať najväčšie hity Zuzky Smatanovej a dve duetá – „Pár dní“ s Desmodom a „Úsmev a čaj s IMT Smile.“ Vydania sa budú od seba líšiť fotkou na obale. Na oboch edíciách nájdu fanúšikovia aktuálny singel „Ženy aj muži“, ktorý úspešne znie v slovenskom éteri. Talentovaná speváčka naspievala skladbu s fanúšikmi, ktorých si vybrala cez konkurz!

„Bol to pre mňa veľký zážitok a verím, že aj pre mojich spevákov a speváčky. Nahrávali sme spolu dva dni, niektorí z nich boli v štúdiu úplne prvýkrát. Boli vystrašení, mali trému a ja som sa im z réžie snažila všetok ten stres odbúrať. Nakoniec to bola pre nás aj veľká zábava a mnohí z nich po nahrávaní ani nechceli zo štúdia odísť! Prišli tam dokonca tri malé dievčatká, ktoré nemali ani desať rokov. Tým mi vlastne potvrdili moje slová z pesničky, že na veku vôbec nezáleží.“ S úsmevom komentuje nahrávanie Zuzana.

Po výberovke a novom klipe má Zuzka Smatanová ďalšie veľké plány. 9.11.2013 zahrá s kapelou a s jazzmanom Milom Suchomelom akustický koncert v Novom meste nad Váhom. V klube Blue Note sa chystá nakrúcať druhé DVD Live! Vznikne tak spomienka na spoločné akustické turné, ktoré malo veľké ohlasy od ľudí. Šarmantná hudobníčka okrem toho pre fanúšikov pripravuje ďalší kalendár, ktorý bude zložený z fotografií fotených na film. Máme sa na čo tešiť.

ZS_Momenty

Zoznam skladieb:
1CD
01. Depraved
02. Tam kde sa neumiera
03. Nech sa deje čo sa má
04. Svet mi stúpil na nohu
05. Nekráčaj predo mnou
06. Pocestný
07. Zdá sa že to stačí
08. Včely
09. Dnes som ti chcel napísať
10. Daj ruku do mojej ruky
11. Stačí si priať
12. Lietajúci Cyprián
13. Dvere
14. Dnes sa mi nechce nič
15. Zostalo ticho
16. Miluj ma alebo odíď
17. Ženy aj muži
18. Pár dní
19. Úsmev a čaj

2CD – limitovaná verzia
Disc 1
01. Depraved
02. Tam kde sa neumiera
03. Nech sa deje čo sa má
04. Svet mi stúpil na nohu
05. Nekráčaj predo mnou
06. Pocestný
07. Zdá sa že to stačí
08. Včely
09. Dnes som ti chcel napísať
10. Daj ruku do mojej ruky
11. Stačí si priať
12. Lietajúci Cyprián
13. Dvere
14. Dnes sa mi nechce nič
15. Zostalo ticho
16. Miluj ma alebo odíď
17. Ženy aj muži
Disc 2
01. Pár dní
02. Čiernobiela
03. Úsmev a čaj
04. Suzanna
05. Len pomaly
06. Takmer svätý
07. Keď tá jasná hviezda
08. Pískaná
09. Čerešne
10. Čo má prísť príde
11. S tebou viem
+ videorozhovor

Zdroj: Propaganda House s.r.o.