Nový singel Ženy aj muži Zuzany Smatanovej ako bonus na jej výberovke Momenty.

Speváčka, gitaristka, skladateľka a textárka Zuzana Smatanová, ktorá svoju umeleckú dráhu odštartovala pred desiatimi rokmi víťazstvom v speváckej súťaži, pripravila pre svojich fanúšikov na túto jubilejnú jeseň krásny darček v podobe kolekcie jej najpopulárnejších piesní.

Ako bónus k tejto veľkolepej výberovke, ktorú nazvala „MOMENTY“ a vyjde už koncom októbra, nahrala aj úplne novú skladbu „Ženy aj muži“. Singel bude mať premiéru v slovenskom éteri už tento piatok 4.októbra. Skladba je skutočne zaujímavá tým, že Zuzana na nahrávanie zborov v refrénoch použila nielen svoju kapelu, ale aj približne 25 fanúšikov, ktorých si vybrala a tí sa tak mohli stať súčasťou nahrávania jej novej pesničky.

Za desať rokov jej pôsobenia sa z Objavu roka cez niekoľkonásobného Zlatého Slávika stala Zuzana jednou z najvýraznejších  osobností slovenskej hudobnej scény a nahrala niekoľko skvelých albumov a získala tak radu hudobných ocenení.

Reprezentatívny výber jej najväčších hitov, ale aj piesní, ktoré má ona sama rada a nikdy sa rádiovými singlami nestali, bude doplnený na limitovanej 2CD edícii o všetky jej duety, či skladby, v ktorých spievala v spoločnosti iných umelcov. Fanúšikovia tejto limitky sa môžu tešiť aj na videopozdravy, ktoré Zuzka už roky nahráva a rozhovor o uplynulých desiatich rokoch s Romanom Bombošom.

Zuzana k jej pripravovanej výberovke dodáva:  „Poskladať si výberovku vlastných hitov a spoluprác bol pre mňa veľmi príjemný výlet do minulosti. Nazvala som ju Momenty, pretože prvotný nápad na pesničku býva často len veľmi krátky moment, ktorý sa nie vždy zopakuje a treba ho zachytiť v tom správnom čase, keď príde. Pre mňa sú moje pesničky vzácnymi neopakovateľnými momentami, ktoré sa stali mne a vždy je pre mňa obrovským potešením, keď ich môžem zdieľať s ľuďmi či už cez albumy, rádiový éter, alebo na koncertoch. Za desať rokov na hudobnej scéne som dostala pár úžasných a jedinečných príležitostí zaspievať si so skvelými ľuďmi, čo boli pre mňa ďalšie momenty, ktoré sa stali v správnom čase a zafungovali, za čo som a vždy budem veľmi šťastná a vďačná. Výberovka Momenty je zabaleným darčekom toho najvzácnejšieho za uplynulých desať rokov, pre všetkých mojich fanúšikov, ktorí vždy v tých správnych momentoch pri mne stáli a stále stoja.“

Zuzana Smatanova - Momenty

Zdroj: Renáta Tomášová, Marketing & Promotion Manager