Zuzana Kováčová Quartet ft.Bartuš´ fam & Marek Dorčík

Unikátny jazzový koncert popredných hudobníkov pôsobiacich naprieč celým svetom. Vy si tak môžete vychutnať svetový koncert v útulnom prostredí Koliby Tri Studničky už túto sobotu, 26.9.2020 o 19:30.

Štefan a Alan Bartuš dlhé roky pôsobia v susednom Rakúsku.  Alan už v detstve pútal pozornosť a vyhrával prestížne európske klavírne súťaže. Už niekoľko rokov je súčasťou jazzovej scény a spolupracuje s tými najlepšími umelcami.  Jeho otec, Štefan „Pišta“ Bartuš koncertuje po celom svete a patrí medzi top európskych kontrabasistov.

Bubeník Marek Dorčík našiel svoje pôsobisko vo Veľkej Británii, kde sa najskôr usadil v Manchestri (2006) a v súčasnosti pôsobí už 6 rokov v Londýne, kde nás úspešne reprezentuje s tamojšou hudobnou elitou.

Speváčka Zuzana Kováčová má za sebou vystúpenia na našich najväčších festivaloch (vrátane festivalu Pohoda a Bratislavských Jazzových Dní) s poprednými domácimi i zahraničnými umelcami. Môžete si ju pamätať z projektu JaZz Belles či Radio Band/Little Big Band. Na koncertoch hosťovala mnohým umelcom vrátane Petra Lipu.

Spoločne predvedú vlastný pohľad na jazzové štandardy i súčasnú jazzovú tvorbu.
Počet miest je obmedzený. Odporúčame Vám preto rezerváciu miesta na 0911 555 600.

Zdroj: TS