Zdena Studenková a Zuzana Fialová v skvelej divadelnej komédií svetovej kvality. Len kúsok od Trenčína.

Donald Churchill je autorom komédií, ktorých cieľ je jednoznačný. Pobaviť a rozosmiať diváka. Komédia Zahráte mi manžela? sa zaoberá témou klasického ľúbostného trojuholníka. Na festival Hudobné leto v Trenčianskych Tepliciach prichádza toto predstavenie v nedeľu 27. augusta 2023. Začiatok je o 19.00 h.

Klasický ľúbostný trojuholník. Pár, pristihnutý pri obojstrannej manželskej nevere, čelí pomste ohrdnutej manželky. Akým spôsobom tejto pomste dokáže vzdorovať hlavná ženská hrdinka hry a akú úlohu v tom zohrá maliar, náhodne prítomný v byte z titulu svojho remesla, o tom s neobyčajným vtipom rozpráva táto hra.

Napínavé milostné zápletky, dynamické napätie a pestrofarebný humor podčiarkujú excelentné herecké výkony v podaní Zdeny Studenkovej, Zuzany Fialovej a v alternácií Roman Poláčik / Juraj Loj.

Divadelná hra patrí k najlepším svetovým divadelným komédiám. Nenechajte si ujsť záruku umeleckého zážitku, na ktorý budete dlho spomínať.

Hrajú: Zdena Studenková, Zuzana Fialová, Roman Poláčik / Juraj Loj
Réžia: Ľubomír Vajdička
Kostýmy: Katarína Hollá
Scéna: Jozef Ciller

Lístky dostupné v sieti ticketportal https://www.ticketportal.sk/event/Zahrate-mi-manzela-alebo-maliar-izieb-Divadelna-komedia , v infocentre kúpeľného hotela PAX alebo priamo na mieste pred podujatím.

Na 77. ročníku festivalu Hudobné leto sa diváci môžu tešiť aj na divadelné predstavenie, ktorým festival reaguje na zvyšujúci sa záujem návštevníkov o rôznorodosť žánrov. „Repertoár Hudobného leta v mesiaci júl patril hlavne hudobným predstaveniam, v mesiaci august sa zabavíme na skvelú divadelnú komédiu svetovej kvality. Koncom mesiaca sa naši návštevníci znova môžu tešiť na hudbu, tentokrát nás navštívi Simona Magušinová. Festival Hudobné leto ukončíme predstavením Detského a dievčenského speváckeho zboru Slovenského rozhlasu“, uviedla Zuzana Danechová, managing director festivalu.

Viac informácií nájdete na www.hudobneleto.sk

Zdroj: TS