Zažite Betrayers Of Blood Pt. 7!

Zradcovia Krvi sú po viac ako roku späť vo svojom domovskom meste, aby Vám predstavili zostavu ďalších zvučných mien slovenského metalu.

Príďte ich podporiť a zabaviť sa na vynikajúcu akciu Betrayers Of Blood Pt. 7 za bezkonkurenčne nízku cenu! Čakáme Vás v najlepší možný deň – v sobotu 6. októbra v Tirish Pube v Banskej Bystrici!!

Tešte sa na zostavu, ktorá sa teší na Vás:

MAJSTER KAT [Thrash Metal / BA] – https://www.majsterkat.sk/

Fenomén spájajúci tradičné thrash metal postupy s dávkou melodiky i modernej techniky, a to všetko v RODNOM jazyku! Navyše, Majstri sa na stredné Slovensko vracajú po dlhých rokoch, takže sú nabudení na maximum!

FROWN [Gothic Metal / PO] – https://www.frown.name/

Ani legendárni melancholici z východu u nás dlho neboli. Romatická atmosféra + podmanivo hlboký mužský hlas = povinnosť pre všetky gotické duše! Aj Slovensko má svoj TYPE O NEGATIVE, príďte sa presvedčiť, napr. aj pri coveri skladby „Black No. 1“!

PRAROD [Pagan/Folk Metal / TN] – https://www.prarod.yw.sk/

Mladí pohania sú na scéne len 5-ty rok, no stihli si už zahrať s viacerými pojmami; popritom 2x na akcii Noc Besov, neraz v Čechách (minitour Dawn Of Heathen Warriors) a boli tiež prekvapením posledného Metal Fest-u.

THE INFINITE WITHIN [Technical Brutal Death Metal / ZV] – https://www.bandzone.cz/theinfinitewithin/

Zbesilá technická brutalita v štýle NILE či ORIGIN na domáci spôsob – TO musíte vidieť! Napriek krátkemu pôsobeniu nejde o žiadnych amatérov, o čom sme sa už párkrát presvedčili!

SAMSARA [Funeral Doom/Death Metal / TO] – https://www.bandzone.cz/fan/diabolostiberius/

Tento štýl nie je ani tak náročné opísať, ako je náročné ho prežiť a pochopiť. Jedno je isté: Čaká nás UTRPENIE! (For fans of EVOKEN, AHAB etc.)

Tešíme sa na Vás v sobotu 6. októbra v Tirish Pube v Banskej Bystrici!!

Viac info na https://www.facebook.com/events/213274298801438/

Zdroj: Organizátor