YAEL si v novom videoklipe s Tinou na skladbu SEN radikálne zmenil účes

Mladý herec a interpret Matúš Kolárovský, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Yael si pre svojich fanúšikov opäť pripravil ďalšie veľké prekvapenie. Nová energická skladba s názvom SEN, ktorú vydal spolu s jedinečnou Tinou dopĺňa videoklip, v ktorom si interpret nechal zmeniť svoj ikonický účes. Nový vlasový styling, ktorý si môžeš pozrieť v novom klipe Matúšovi spravil šikovný Michal Vida zo Savage Barber Bratislava.

„Na túto spoluprácu s Tinou som čakal veľmi dlho a aj touto cestou by som sa jej chcel veľmi pekne poďakovať za prijatie, ale aj mentoring. Veľmi si to vážim.“ – dodáva Yael.

Skladba SEN je ďalšou výbornou novinkou, ktorá sa objaví na Yaelovom pripravovanom EP-čku, ktoré sa objaví na svete v najbližších dňoch. Na EP-čku, ktoré bude dostupné v predpredaji na shop.rukahore.sk bude 5 skladieb a jedna bonusová skladba.

Okrem toho sa Yaelovi fanúšikovia môžu tešiť na tohtoročnú tour, ktorá odštartuje 6.5.2022 v Košiciach a skončí 27.5.2022 krstom v bratislavskom klube Hopkirk. Kto bude krstným otcom spevák zatiaľ nechce prezradiť, ale sľubuje, že je sa na čo tešiť.

O mix a master na postarala produkcia dvatritridva v zastúpení hudobných producentov Martina Šrámeka alias Maxa, Adriána Líšku a Mateja Mikloša. Videoklip vznikol ako tradične v proudkčnom dome Illuminate pod režisérom Martinom Mikom.

Zdroj: TS