Výnimočné duo SKEPTICAL & MC FOKUS v Bratislave!

Svetová špička deep a minimal dnb hudby Skeptical a MC Fokus vystúpia prvého júna v Bratislave na akcii Radio_Nudance. Dvojica odohrá unikátnu show, akú sme doteraz mohli zažiť na najlepších UK parties či online na dnbtv.

Najväčší hit roku 2011 bol práve z dielne Dub Phizix a Skeptical a nesie názov MARKA

Spolu s nimi na akcii vystúpia aj poľský talent Xilent, nemecký killer Panacea, belgickí dji i1X & Reynz, slovenskí dji Cenco & Dykman, Deep-throat aka IM3 & Fatsound a mnoho ďalších. Facebook

skep

Skeptical, vlastným menom Ashley Tindall je DJ a producent z Hertfordshire pri Londýne. Na scénu vstúpil koncom 90. rokov ešte ako teenager, začal hrávať v UK a neskôr vystupoval po celom svete. S toľkou svojou vášňou pre hudbu sa Skeptical dostal na rôzne úrovne a svoje tracky zaradili do svojej výbavy top DJi drum and bassovej scény. Jeho tracky vyšli, dalo by sa povedať na najrešpektovanejších labeloch ako sú Exit Records, Critical, Commercial Suicide, 31 Records, Dispatch, Ingredients, Renegade Hardware, Broken Audio. Link k akcie kde Skeptical vystúpi.

Predpredaj lístkov počas apríla za  11 eur v sieti Ticketportal.

MC Fokus – [Renegade Hardware :: Dispatch :: DBR UK]

Podľa mnohých relatívne nová tvár vo svete drum and bassu, 28- ročný MC Fokus nie je na javisku žiadny nováčik. So svojou celoživotnou vášňou pre slová a zvuky, experimentoval s hudbou už od mladého veku. Svoje skúsenosti nadobúdal od Home Counties, textára londýnskej scény od roku 2004. Každý týždeň uvádzal šou na Origin FM a čoskoro na seba pritiahol pozornosť promotérov. S rastúcou reputáciou začal hrávať nielen v UK, ale aj v celej Európe, na akciách Intrigue, Renegade Hardware, Fabric Live, Therapy Sessions, Dezibel a Atmosphere.

Vystúpenia v Drum and Bass Arena’s ‘DNBTV’ a iných rádio staniciach, na Ministry Of Sound and Kool FM, mu priniesli množstvo verných poslucháčov po celom svete. Fokus je MC so skúsenosťami a talentom. Nový typ MC, ktorého texty majú zmysel, rytmus a obsah. Ľahko ho spoznáte pre jeho všestranný a kreatívny štýl. Pokračuje v práci po boku celej rady umelcov, od deepových a progresívnych až temným. Fokus vie svojim hlasom podporiť hudbu aj nie najlepšieho DJa.

fokusline

Podľa jeho vlastných slov: „Myslím, že pre MC na drum and bassovej scéne je dôležité vyhnúť sa rôznym klišé. Trávim veľa času pri písaní mojich rýmov, ale venujem sa aj freestylu najviac ako je možné. Je to viac spontánne a dav sa vie na to lepšie vyhecovať. Pre mňa je šou v rádiu perfektným prostredím priniesť hlbšie rýmy, keď ľudia vnímajú každé slovo a ocenia príbeh alebo odkaz, ktorý v texte je.“

Zdroj: Nudance Music Slovakia
Publikoval: Redakcia GREGI.NET