Tohoročný parník Sheexyboat s hlavnou hviezdou z labelu Get Physical!

To, o čem si už štěbetají i vrabci na střeše, je tu. Po nátlaku a mnoha dotazech od známých i neznámých, jak to letos bude s parníkem Sheexyboat, jsme se rozhodli zveřejnit první informace k 7. ročníku divokého a oblíbeného parníku Sheexyboat 2013 s podtitulem „Where No Boat Gone Before“ (aneb Kam se žádná loď dříve nevydala).

Letošní plavba bude vskutku jedinečná a pravděpodobně inspiruje mnoho dalších plavidel v budoucnosti, stejně jako vesmírná loď Enterprise inspirovala nás. Navíc je již potvrzen zahraniční host z labelu Get Physical, takže se máte opravdu na co těšit!

Kam se žádná loď předtím nevydala je tak trochu přitažené za vlasy, ale nepamatujeme pravidelnou párty loď, který by se vydala do našeho cíle a zpět, jak to máme letos v plánu! Stejně jako kapitán James T. Kirk objevoval vzdálené vesmíry, tak naše neohrožená posádka a odvážní pasažéři letos vyrazí v sobotu 27. července po poledni na 4. hodinovou dobrodružnou plavbu na Slapy, kde proběhne 2. hodinová pauza ke koupání, opalování a celkové relaxaci k načerpání sil na další 4. hodinovou plavbu zpět.

Jako hlavní host je potvrzená djská a producentská hvězda ze slavného labelu Get Physical! Samozřejmě nebude chybět dvojka Tazz & Biodan, kteří mají tuto oblíbenou plavbu na svědomí a jejich set bude obohacen živým muzikantem. Opět se můžete těšit na djs Ondreje K a Zissou, kteří na palubě nesmí chybět. Jména dalších djs, včetně hlavní hvězdy, odtajníme již brzy.

V Chapeau Rouge pak proběhne týž den od 22.00 afterparty a oslava 6 narozenin mejdanu Sheexyhouse, v režii hlavní hvězdy z labelu Get Physical, rezidentů a dalších djs. Kdo bude mít zakoupen vstup na Sheexyboat 2013, bude mít automaticky vstup do Chapeau Rouge zdarma, ale nyní již k samotnému předprodeji.

Jelikož je Sheexyboat naše každoroční srdcovka, tak nikdy předprodej neprobíhá pomocí komerčních ticket portálů, ale vše řešíme osobně. Jako každý rok bude v prodeji pouhých 180 lístků! V tuto chvíli, již můžete kontaktovat dje Tazze, nebo Biodana přes facebook a dělat si rezervace přes interní zprávy, kde se obratem dozvíte detaily předání lístků a platby. Od 3.6. se spustí předprodej v Chapeau Rouge, kde bude k dostání na baru pouze 40 vstupenek. Tak nezapomeňte, minulý ročník byl vyprodán během dvou týdnů, takže kdo zaváhá, nepluje! A kdo nepluje, tak ten ztroskotá o víkendu se Zemanem Praze :)

more info: https://www.facebook.com/events/167027103459905
Tazz FB: https://www.facebook.com/tazz.dj
Biodan FB: https://www.facebook.com/bohdanBiodan
nebo: https://www.facebook.com/djbiodan.cz

Zdroj: Sheexyboat