TERI ČIKOŠ – Po úspešnom rádiovom singli Pozri, predstavuje emotívnu novinku Dievča.

Po tom, čo Teri vydala úspešný rádiový singel Pozri – púšťa do éteru emotívnu novinku Dievča.

,,Dievča čo nikam nechodieva – celkom trefné na dnešnú dobu. Aj keď sme túto skladbu nahrali ako demo ešte predtým všetkým, čo sa dnes vo svete deje” vyznáva sa Teri.

Dievča je skladba plná emócií. Je to výpoveď mladého dievčaťa a neskôr zrelej ženy. Text má určitú dejovú líniu. Myslím si, že každá žena sa v texte nájde. Je o našich pocitoch, myšlienkach a hlavne o tom, že žena je krásna v každom veku. Skladbu zložil vynikajúci klavirista, producent, aranžér a môj veľmi dobrý priateľ Ľuboš Šrámek. O text sa postarala Silvia Aleo a Peter Konečný.

Oslovili sme aj popredného hudobníka – trúbkára Juraja Bartoša. Sme veľmi radi, že pozvanie prijal.“

Kapelu s ktorou nahrala Teri skladbu Dievča, tvoria poprední slovenskí hudobníci – Martin Wittgruber -klavír, Martin Gašpar-bass gitara, Pišta Lengyel-gitara, Igor ,,Ajdži” Sabo-bicie a Juraj Bartoš-trúbka.

,,Ku skladbe sme natočili aj vizuál s ktorým nám pomáhal Viktor Cicko (Pop studio). Natáčali sme v divadle ARTEATRO z čoho som mala naozaj veľkú radosť, pretože v tomto divadle aj hrávam. Klip som chcela ponechať jednoduchý bez zbytočných príbehov a rušivých elementov. Zámer vizuálu bol podporiť emóciu skladby” ukončuje Teri.

Interprét : TERI ČIKOŠ
skladba : Dievča
autor hudby : Luboš Šrámek
autor textu : Silvia Aleo , Peter Konečný
ISRC : SKG081900502

Zdroj: TS