Telekom Electronic Beats ohlásili výhercu elektromobilu od VW a víťaza remixovej súťaže s Yello.

Telekom Electronic Beats a Volkswagen ohlásili víťaza európskej súťaže Yellofier Remix Contest. Stal sa ním po hlasovaní verejnosti a finálnom výbere odborníkov, Adriano Capizzi, so svojím trackom  XXIPAHA Remix.

Skladba bude súčasťou Electronic Beats Compilation 2014, ako aj naživo prezentovaná počas akcie „electrified! The e-mobility weeks by Volkswagen“ v Berlíne.

Telekom Electronic Beats a Volkswagen vo februári 2014 vyhlásili európsku súťaž, do ktorej sa mohol prihlásiť naozaj každý a zremixovať pesničku Move, Dance, Electrified od známych hudobníkov Yello.

ElectronicBeats_YellofierGewinner2014_AdrianoCapizzi_winner

Jedinou podmienkou súťaže bolo vytvorenie remixu za pomoci mobilnej aplikácie Yellofier VW, ktorá bola voľne dostupná pre iOS ako aj Android.

Za najlepšie skladby hlasovala do konca februára verejnosť na Yellofier.com. Z 50tich najlepších skladieb následne vybrala víťaza porota zložená z Borisa Blanka, zakladateľa a člena švajčiarskeho avantgardného dua Yello, ako aj ďalších expertov z radov Electronic Beats a firmy Volkswagen.

Švajčiar Adriano Capizzi z mesta Bischofszell vytvoril chytľavú verziu skladby Yello s názvom XXIPAHA Remix, ktorá oslovila porotu najviac a vyhral tak nielen auto Volkswagen e-up!, výlet na ľubovoľný Electronic Beats Festival, ale aj živé prezentovanie svojej skladby počas otvorenia podujatia „electrified! The e-mobility weeks by Volkswagen“ spolu s Borisom Blankom a Dietrom Meierom.

Skladbu nájdete na pripravovanej Electronic Beats Compilation 2014, ako aj na webstránke Yellofier.com. Okrem toho sú k dispozícií aj vlastné aplikácie Electronic Beats, EB Video App a EB Radio App. Obe sú dostupné pre platformy iOS a Android.

Pre viac informácií navštívte www.electronicbeats.net

Zdroj: Pendant s.r.o.