Storm ovládne tento týden mejdan DUCK OUT a DNB Benefice.

Už ve čtvrtek 16. listopadu, den před státním svátkem, se party people mohou těšit na mejdan s názvem DUCK OUT, který naservíruje pořádný jump-up nášup. Hlavní hvězdou večera totiž bude zvučné jméno HEDEX a současně s ním i britský projekt FILTHY HABITS. Páteční večer 17. listopadu pak nabídne DNB Benefici, která podpoří nemocného Jáchymka a celý výtěžek ze vstupného půjde na jeho léčbu. O tom, že to bude pestré, není pochyb.

HEDEX, teprve jedenadvacetiletý britský producent, kterého si již v raném věku vyhlídl DJ GUV a vzal ho pod svá křídla v rámci labelu Dubz Audio, zavítá již tento čtvrtek do Prahy a roztočí to za pultem v rytmu jump-upu. Svoji DJskou premiéru před českým publikem měl v rámci zimního eventu Let it Roll 2016. Poté se objevil naživo již několikrát i v pražském Stormu. Současně s ním na stagi vystoupí také projekt FILTHY HABITS.

FILTHY HABITS, je producentské duo z Birminghamu, které se za přehrávače postavilo v roce 2008. Produkovat začala tato dvojice o rok později a zanedlouho posbírali první hudební úspěchy. V roce 2011 se stali rezidenty na Raveology. Ještě tentýž rok přichází tato dvojice s debutovým EP, na němž všech pět skladeb zazářilo v top 10 v rámci hudebních hitparád. Tato úspěšná dvojice pokaždé nabídne fantastickou atmosféru, kterou propojí s talentovaným HEDEXEM.

 LINE UP 
★HEDEX★
★FILTHY HABITS★
★SAYUZ b2b P:NO★
★KROWAK★
★JIMMY COCAINE★
★PRASE & MC JÍLEC★
★UPFOCKERZ★

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPENKY:
Předprodej: https://storm-club.cz/hedex_FH_tickets
Na místě: 200 CZK < 22:00 > 250 CZK

FACEBOOK: https://bit.ly/duckoutevent

Sobota bude ve znamení DNB Benefice, která pomůže nemocnému Jáchymkovi

Velmi pestrý a bohatý line-up složený ze skvělých českých zástupců drum and bassové scény zahraje a podpoří pětiletého Jáchymka, který trpí velmi vážným onemocněním. Jáchymek trpí mentální retardací, epilepsií a poruchou myelinizace týlního mozkového laloku. Toto onemocnění jej bohužel omezuje v pohybu a není tak soběstačný. Jáchymek absolvoval již celou řadu terapií a lázní, nicméně největší pomoc mu nabídla neuro klinika Axon, která má nejen odborný personál ale také nabízí veškeré know-how v této oblasti. Náklady na tuto léčbu jsou však vysoké a právě proto jsme se rozhodli pomoci. Výtěžek z této akce poputuje rodině na jeho léčbu.

 LINE UP 
Rido
Volume Plus
Twisted:Minds
Schooler
One way
Snookey
Feela
Mellifera
Mouzl
Cherw
Deltaphoenix
Stux
Mustaffa & Sheriff
Tony Terra
Hoow Hoe
Adepth
Embass
Higround
Futical
Zakilo
Drobek
Fourseason
Scareman
Spine
Ejdm
Corborat
N:Snitch

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPENKY:
Na místě: 100 CZK

Celý výtěžek ze vstupného poputuje na léčbu malého Jáchymka

FACEBOOK: https://bit.ly/Dnbbenefice_event

Zdroj: TS