jack the ripper na duck out! & RFCH warm-up ve stormu.

Další pokračování nejvykachněnější party v ČR proběhne tento pátek v pražském klubu Storm. Headlinerem tentokrát bude všem dobře známý Jack The Ripper z UK! V sobotu zde proběhne warm-up festivalu Rock For Churchill, kde si budete moci užít noc plnou reggae, ragga jungle, raggateku & DnB.

PÁTEK – DUCK OUT w/ Jack The Ripper

Prosíme vložit toto video (Bass Effects XL invites Beta Brothers & Friends – JACK THE RIPPER):

Jack The Ripper, rodák z anglického Cornwallu, je DJ a producent, který rozpoutá jump-upové šílenství ve Stormu už tento pátek v rámci oblíbené klubové noci Duck Out! Pokud tohoto hudebního rozparovače ještě neznáte, můžete si ho poslechnout na Soundcloudu.

Jako support nastoupí za DJ pult nizozemské duo Intense Soundsystem  a čeští DJs NED, Critical J, Magenta, Pain, Herax, Kickindabass a samozřejmě nebudou chybět ani „Duck Outí“ stálice Upfockerz.

 LINE UP 
Jack The Ripper (UK)
Intense Soundsystem (NL)
NED
Upfockerz
Critical J b2b Magenta + Pain 
Herax 
Kickindabass

◥ START 22:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPNÉ
100 Kč do 23:00, poté 150 Kč

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost – Duck Out w/ Jack The Ripper

SOBOTA – Rock For Churchill warm-up 

Noc plná reggae, ragga jungle, raggateku & drum & bassu – to je oficiální warm-up nejpohodovějšího českého festivalu Rock for Churchill 2017, který proběhne tuto sobotu taktéž v pražském Stormu. O zábavu se postará MC MessenJah, který patří k nejvýraznějším osobnostem české reggae scény. Dále se můžete těšit na DJe a producenta MikkiM, prvního českého DJe pozvaného na světoznámý Glastonbury festival, v jehož vlastní produkci se prolínají sety nadupané bass music, jungle, DnB, raggateku, jungleteku a tribe tekna; Wildu Pandu aka W23, DJe Riche a teplického Hundread, jednoho z nejaktivnějších českých ragga jungle a dubwize DJs a promotérů současnosti!

Storm Club spustil SOUTĚŽ o vstupenky na tuto akci, kde můžete navíc vyhrát lístky i na samotný festival! Soutěžit můžete do 18. 8. 2017 do 15:00, tak na nic nečekejte a zapojte se.

 LINE UP 
MessenJah
MikkiM
Wilda Panda
Rich
Hundread

◥ START 22:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPNÉ
100 Kč po celou noc

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost – RFCH warm-up 2017

Zdroj: Storm club