Zařvi Duck Out!, zařvi Macky Gee.

MACKY GEE, jeden z nejoblíbenějších jump-up producentů současnosti a člen projektu SASASAS, se 13. května vrací na DUCK OUT! do Stormu. Jako support nastoupí oblíbení Furious Freaks, Ned, PmdR, El Waca a Upfockerz. Těšte se na pořádnou party, na kterou se bude dlouho vzpomínat.

Macky Gee je proslulý DJ a producent z UK, jehož tvorba baví masy lidí už řadu let. Jeho hudba je celosvětově známá a podporovaná jak rádii, tak samotnými umělci z oboru. Koncem roku 2010 se připojil k posádce Madman Army a má za sebou rovněž rezidenci na RI Records Radio. Dnes tvoří společně s DJ Phantasy, Stormin MC, Harry Shotta, Shabba D & MC Skibadee známou crew SASASAS. Mezi jeho nejznámější tracky patří Black Widow, Off Ones Rocker, I´m so Special a La La Land.

 LINE UP 
MACKY GEE
FURIOUS FREAKS
NED
PMDR
EL WACA
UPFOCKERZ

VSTUP
předprodej 220 Kč
220 Kč do 22:00 | 250 Kč poté

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

Více informací naleznete na Facebook události.

Projekt Furious Freaks vznikl v létě 2012. Mohli jste je vidět na akcích jako je Let It Roll, Rock For People, Winter Arena nebo Cross Festival. Po spolupráci s Bass Drop roku 2013 se jim otevřely dvířka dnb scény i v zahraničí. Od jejich vystoupení můžete očekávat dokonale zvolený výběr, dynamické mixy všech dnb subžánrů a masivní hype od 4 freaků za pultem.

NED je pardubický rodák z Žehušic u Kutné Hory, který vždy tíhl k jump-upu a nemalou měrou se s Jump-up.cz zasazuje na rozvoji tohoto subžánru v Čechách. V letech 2006 – 2008 působil v Shamanic soundu a v roce 2008 odešel a vrátil se k původnímu projektu Ultimate Crew. V roce 2015 vstává z popela Jump-up.cz za vedení Bia a Neda a za jeho asistence vznikají párty jako DROP THAT, DUCK OUT, JUMP OR DIE a další. Jeho hudební rozsah rozhodně nekončí u DnB. Zabývá se hrou na klavír, kompozicí a kladbou, založil úspěšný projekt AcT of MooD zaměřujíc se na shoegaze, synthpop, filmovou hudbu, electro apod.

PmdR přišel poprvé do kontaktu s DJingem v roce 2013. Roku 2016 přichází zlom a PmdR začíná hrát pod slovenskou crew Masokombinát a také pod pražskou crew Drumbassterds. Od té doby slaví úspěchy jak na slovenské, tak na české scéně. Aktivně se podílí na organizaci mejdanů jako například DNB Wednights, Bassfight, Drumbox, Drum’n’Brainz a Double Trouble. Zahrál si také po boku jmen jako je Insideinfo, Hypoxia, Volatile Cycle, Signal, Joe Ford, Tr Tactics nebo Frequax. V jeho setech převládá neurofunková produkce, obohacená i ostatními subžánry dnb inspirovaná labely jako jsou Critical, Blackout, Neurofunkgrid, Ram nebo Playaz.

El WACA, rodák z Brna, si svoji první drumandbassovou desku si koupil v roce 2006 a stejného roku začal být členem brněnské Beat Poison Squad crew. V roce 2013 se celé seskupení přemístilo do Pohon crew, které v té době bylo už 8 let na scéně a pořádalo pravidelné mejdany v klubu Fleda pod názvem Vendeta. V roce 2014 se přidal k české bandě Jump-up.cz a stejného roku hrával každou první středu v měsíci ve Fresh music show na rádiu Kisshady. Jeho styl v DNB řebříčku tíhne hlavně k jumpupu, ale najde si chvilku i pro liquidfunk či raggajungle.

Upfockerz je jump-upový projekt působící na české scéně zhruba rok. Crew zastupují DJs Azawakk a Mazzon, které doplňuje MC Brejchus Pavián. Tahle partička je za dobu svého působení velmi oblíbená a podílí se na přípravě Duck Out mejdanů.

Zdroj: Storm club