Sony Xperia Freestyle X–Night o 20 000 eur zavíta na jeseň opäť do Bratislavy!

Lietajúci motorkári znovu na Slovensku! Úspešná freestyle motokrosová show Sony Xperia Freestyle X – Night, ktorú už u nás videlo vyše 30 000 divákov, po roku opäť ohúri a zabaví Bratislavu.

Šialenci na motorkách bez pudu sebazáchovy vám v sobotu 13. októbra 2012 v boji o prize money 20 000 eur nedajú nadýchnuť sa. Počas dvojhodinovej šou predvedú eXtrémne skoky borci z najlepších seriálov sveta, ako sú X-games či Red Bull X-Fighters.

Sony Xperia Freestyle X–Night_Branislav Niks

„Diváci sa môžu tešiť na novú trať, ktorá bude mať po prvý raz dvojitý dopad. Jazdci teda budú môcť predvádzať synchrónne jazdy a skákať naraz v dvojiciach či trojiciach až do 15-metrovej výšky,“ približuje novinky akcie promotér Jozef Murín z Boardcore Agency.

V súčasnosti sa finalizujú rokovania o účasti jazdcov, chýbať nebudú známe mená zo širšej svetovej špičky. Pred domácim publikom sa v aréne zimného štadióna Ondreja Nepelu po prvý raz predstaví aj jediný slovenský rider – Branislav Nikš, ktorý vlani o účasť prišiel pre zranenie.

Na Sony Xperia Freestyle X–Night sa očakáva aj štart viacerých účastníkov z minulosti. Prvenstvo a víťaznú prémiu vlani vybojoval Francúz Remi Bizouard, dvojnasobný majster sveta s trikom back flip tsunami. Druhý bol teperamentný Španiel Jose Miralles s trikom back flip indian air a o tretiu priečku sa po dramatickom súboji podelili Brody Wilson (USA) a hviezda nastupujúcej generácie „skokanov“ Rob Adelberg (AUS).

V súčasnosti je už spustený predpredaj vstupeniek (viac na www.tickeportal.sk) za jednotnú cenu 25 eur. Organizátori ponúkli rodinám či partiám nadšencov možnosť využiť zvýhodnené vstupné Trio a Quatro pre 3 resp. 4-členné skupiny.

Dychvyrážajúce skoky, rev motoriek, triky, pri ktorých tuhne krv v žilách, svetelná a hudobná show, dav fanúšikov a nezabudnuteľná atmosféra. To všetko sľubuje piaty ročník najadrenalínovejšej šou roka Sony Xperia Freestyle X – Night.

Viac info na www.fmX.sk

Zdroj: Boardcore Agency
Publikoval: Redakcia GREGI.NET