Slovenský spevák Juraj Hnilica zo súťaže „Česko Slovensko má talent“ pripravuje zimné turné! 

Přišel na casting soutěže „Česko Slovensko má talent“, zazpíval písničku „Aká si krásná“, kterou složil a ihned si získal tisíce fanoušků jak v Česku, tak na Slovensku.

Následně přeskočil semifinálové kolo a česká slavice Lucie Bílá jej poslala až do finále, kde skončil na třetím místě.

Řeč je o slovenském zpěvákovi Juraju Hnilicovi, jehož soutěžní skladbu ihned nasadila významná slovenská rádia do pravidelného vysílání. Ten si dokonce ihned po soutěži připravil pro své fanoušky malé česko-slovenské turné, které bude sčítat šest koncertů.

QR5A4015

27.12.2015 – Martin, kino Moskva (SK)
28.12.2015 – Zvolen, evangelický kostel (SK)
29.12.2015 – Košice, evangelický kostel (SK)
30.12.2015 – Bratislava, kostel Klarisiek (SK)
5.1.2016 – Brno, KC Semilasso (CZ)
6.1.2016 – Praha, Lucerna music bar (CZ)

QR5A4127

Skromný zpěvák v den finále soutěže navíc oficiálně vydal svou novou skladbu „Uletení anjeli“, se kterou v tento den bojoval o vítězství. Přestože v soutěži skončil na úctyhodné bronzové příčce, skladba, kterou natočil spolu se slovenskou kapelou Sanchez Amsterdam, si své publikum získala.

Fanoušci se mohou těšit na koncertech nejen na dnes již hit „Aká si krásná“, ale rovněž zazní písničky, jako například výše zmíněná finálová „Uletení Anjeli“, „Blázon“, kterou si oblíbilo především české publikum a samozřejmě spousta dalších z Hnilicovy tvorby.

QR5A4000

Vstupenky na jednotlivé koncerty si může slovenské publikum zakoupit v předprodeji na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/5401/juraj-hnilica-tour a o vstupenky v České republice se stará prodejní síť Ticket Portal (https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=-194960)

Oficiální stránky Juraje Hnilici: https://durikes.sk/ 

Zdroj: Netwin production