Sanchez Amsterdam vypustili nový klip k skladbe Nezastavíš.

Kapela v zložení David Maniaček ( hlavný spev, basová gitara), Jakub Valachovič (klávesy, elektronika, spev), Branislav Kocák (elektrická gitara) a Ivan Javorčík (bicie) sa momentálne prezentuje novým klipom k skladbe Nezastavíš, ktorá je pilotným singlom na rovnomennej doske.

Kapela v októbri tohto roku už vypustila klip k pesničke s názvom Seriál , ktorá sa taktiež nachádza na albume. Pieseň sa stretla s veľmi  kladným prijatím na viacerých známejších hudobných portáloch, médiach a sociálnych sieťach. Klip k piesni Nezastavíš je vyrobený pod taktovkou režiséra Tomáša Mavrova.

Kapela, ktorá funguje od roku 2009, no prvý album začala robiť až koncom roku 2013, nahráva v štúdiu Randal Factory pod producentským dohľadom známého gitaristu Jimiho Cimbalu, ktorý si zahosťoval s chalanmi v prvom videoklipe k piesni Seriál. Spevové linky má na starosti Zoli Tóth.  V priestoroch tohto štúdia sa taktiež odohráva dej klipu.

Album vypúšťajú do éteru slovenskej hudobnej scény v januári budúceho roka ( január 2015). Kapela hraje alternative electronica rock, teda štýl, ktorý momentálne vo veľkom razí v zahraničí.  Chalani sa tento štýl pokúšajú priniesť aj na Slovensko a dúfajú, že svoju muziku budú prinášať čo najväčšiemu množstvu verných poslucháčov.

Sanchez Amsterdam

Na albume budeme môcť počuť 13 skladieb, kapela taktiež plánuje od začiatku februára turné k doske, kde sa predstavia aj v mestách ako Praha či Košice.

Viac informácií k albumu , ako aj k tour, nájdete na ich oficiálnej fanpage: https://www.facebook.com/sachezamsterdam1

Zdroj: Sanchez Amsterdam