Divoká Voda od Sanchez Amsterdam.

Sanchez Amsterdam je mladá electro-rocková kapela, ktorá na hudobnej scéne nie je žiadnym nováčikom. Majú na svojom konte už dva profesionálne albumy (Nezastavíš a Tanec v ohni). V lete 2018 nastali v kapele personálne zmeny a namiesto postu klávesáka obsadili ďalšieho gitaristu, ktorý sa po lete 2018 stal oficiálnym členom kapely. Momentálne teda kapela pôsobí v zostave: Dávid Maniaček (spev), Branislav Kocák (gitara), Marek Kocák (gitara) a Ivan Javorčík (bicie).

Kapela singel nahrávala čiastočne v M2 Recording Studio v Skalici a v PULP Studio v Bratislave. Môžeme povedať, že štýlom a zvukovo sa tiež trošku líši od predchádzajúcich skladieb, na ktoré boli fanúšici zvyknutí. To snáď ale nebude problém a novú skladbu si čoskoro obľúbia. Dominantným prvkom pesničky je teraz samozrejme gitara, ale elektronické prvky a synťáky sa z kapely nevytratili.

Singel “Divoká Voda” oficiálne vznikol na začiatku tohto roka a kapela s ním išla ihneď do štúdia. Neskôr vo februári sa natáčal klip, ktorý teraz môžete vidieť na YouTube. Časť videoklipu je natočená v domácom meste kapely – v Gbeloch a časť v Olomouci. Vo videoklipe si napríklad zahrala aj baletka Moravského divadla v Olomouci – Emanuela Giglio.

Kapela dodala, že nie len singel, ale aj samotný videoklip je iný a zábavnejší ako boli klipy doteraz.   Premiéra singlu bola v nedeľu 24.3. 2018 a Vy si ho môžete teraz vychutnať tu.

Zdroj: TS