RED BULL ZJAZD NA DORAZ MIERI DO SLOVENSKÝCH HÔR. HROMADNÝ ZJAZD, KOPEC ADRENALÍNU, VRCHOL ZÁBAVY.

Voskujte sklznice, brúste hrany. Extrémny masový zjazd sa na slovenské kopce vracia po siedmich rokoch. Red Bull Zjazd na doraz hľadá tých najrýchlejších zjazdárov a zjazdárky.

Dominic Zimmermann – Red Bull Content Pool

V zime 2022 sa pôjde na doraz. Tri zastávky, tri zjazdovky a na štarte naraz 200 účastníkov.  Krátky šprint, naskočenie do viazania a potom šúsom priamo do cieľa, odhodlane a bez zaváhania. To je Red Bull Zjazd na doraz. Registrácia je otvorená pre všetkých lyžiarov a snowboardistov so slabosťou pre rýchlosť a hromadné štarty. Poďte si užiť kopec adrenalínu a vrchol zábavy, zaistite si svoje miesto na štarte na redbull.sk/zjazdnadoraz.

Matus Rendek – Red Bull Content Pool

DONOVALY, JASNÁ, TATRANSKÁ LOMNICA

Tri soboty na prelome januára a februára 2022 budú patriť vyznávačom rýchleho lyžovania a snowboardingu, ktorí si už brúsia zuby na svoje miesto na štarte, ale nezabúdajú brúsiť ani hrany. Red Bull Zjazd na doraz zaháji svoju trojtýždňovú šnúru na Donovaloch už 22. januára 2022. Druhá zastávka bude v Jasnej 29. januára 2022 a tá záverečná sa presunie pod tatranské štíty, 5. februára 2022 sa zjazdári a zjazdárky stretnú v Tatranskej Lomnici.

Nuri Yılmazer – Red Bull Content Pool

Príďte si užiť zimnú šnúru extrémnych zjazdov a kopec adrenalínu. Či už budete účastníkom, alebo sa popri trati chystáte fandiť svojim favoritom, na každej zastávke vás čaká aj vrchol zábavy. Poriadna after párty na svahu predsa nemôže chýbať!

Registráciu a viac informácií nájdete na redbull.sk/zjazdnadoraz a určite si pozrite aj teaser.

Zdroj: Red Bull